Domov Audio Recenzia: Logitech Speaker System Z320

Recenzia: Logitech Speaker System Z320

Zdielať

Logitech z320-5Mnoho hráčov a divákov, rozhodne nie je spokojných so zvukom vychádzajúcim z reproduktorov ich notebookov. Práve pre nich spoločnosť Logitech pripravila sadu Z320 Speaker System.

V balení dostanete reproduktory Logitech Speaker System Z320, napájací zdroj a dokumenty ako sú príručka zdroja, príručka rýchleho spustenia, dvojročná záruka a plná podpora produktu. Tieto reproduktory pôsobia zdanlivo obyčajne, ale dokážu spraviť veľa zábavy a príjemné chvíle. Nenechajte sa zmiasť ich veľkosťou. Logitech Z320 prináša 360 stupňový zvuk. Na rozdiel od tradičných stolných reproduktorov, ktoré sa zameriavajú všetok zvuk len v jednom smere, Logitech šíri zvuk rovnomerne do všetkých smerov.

Logitech z320-1

Tak získate úplný, jasný zážitok z počúvania v celej izby – nielen pred reproduktormi. Pre malé rozmery, ale veľký zvuk sú reproduktory ideálne pre notebook, pre počúvanie vašich digitálnych skladieb v každej miestnosti. Reproduktory sú pomerne ľahké. Ľavý reproduktor váži asi 500 gramov a pravý kde nájdeme 10 W zosilňovač má hmotnosť tak približne 635 gramov. Logitech výhodne umiestnil ovládač hlasitosti na prednej strane pravého reproduktora.

Logitech z320-3

Väčšina reproduktorov na notebookoch sú navrhnuté tak, aby to znelo dobre len vtedy, keď sedíme pred nimi. Zapojili sme teda Logitech Z320 a prinieslo to oživenie zvuku. Zvuk je rozptýlený rovnomerne a v širšom priestorovom rozsahu. Hlboké basy, mid-range tóny, klasické vysoké tóny. Tento kompaktný systém je to pravé čo potrebujete v prípade, že si chcete ušetriť miesto na vašom pracovnom stole.

Logitech z320-6

Parametre a špecifikácie:

Veľkosť: 8,8×19,8×8,8 cm
Výkon: 10 W (RMS)
Frekvenční rozsah: 70 Hz – 20 kHz
Systém: Windows XP a vyššie, Mac OS X 10.3.9 a vyššie
Vstup: Zvuková karta alebo 3,5 mm vstup
Farba: Čierna
Počet reproduktorov:

Hodnotenie:90%

Plusy
+ Reproduktory
+ Dizajn
+ Kvalita a čistota zvuku 360 stupňov

Mínusy
Nič podstatné

Vývoj cien podľa Heureka.sk:

Graf ceny produktu Logitech Z-320 poskytuje server Heureka.sk

Zapožičal: Logitech

Zdielať
Predchádzajúci článokPhilips Signage má novú produktovú radu QL-Line
Nasledujúci článokSony oznamuje dostupnosť hodiniek SmartWatch 2
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno