Domov Novinky Majiteľke explodoval smartfón Xiaomi Mi2S

Majiteľke explodoval smartfón Xiaomi Mi2S

Zdielať

Zhorena Mi2SApple, Samsung, ale už ani Xiaomi sa nevyhol vznieteniu telefónu. Posledný prípad sa stal práve spoločnosti na Xiaomi, kde majiteľka vlastnila model Mi2S. Výsledok boli prepálené nohavice a prst.

Smartfón sa podľa slov majiteľky v jej vrecku nohavíc vznietil a explodoval. Niečo podobné sa stalo aj so Samsungom, tu sa šetrením zistilo, že majiteľka použila neoriginálnu batériu. Xiaomi Mi2S je na tom najhoršie. Mobil skončil roztečený a spálený. Väčšinou sa takéto prípady stavajú keď majiteľ použije neoriginálne príslušenstvo čo môže ukazovať , že to nemusí byť priamo chyba výrobcu. Majiteľka však uviedla, že batéria je originálna, môže poskytnúť aj doklad.

Prípad je vo vyšetrovacej fáze a majiteľka rieši prípad s výrobcom.

Zhorena Mi2S-2

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokUžívatelia Megauploadu prišli o svoje legálne súbory
Nasledujúci článokReproduktory Sharp spájajú súčasnosť s budúcnosťou
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno