Domov Audio Recenzia: Logitech Speaker System Z200

Recenzia: Logitech Speaker System Z200

Zdielať

Logitech Multimedia Speakers Z200 frontMalé a napriek tomu výkonné reproduktory s dobrým stereo zvukom – to sú Z200. Čelný panel je vybavený integrovanými ovládacími prvkami hlasitosti, vrátane vstupu i výstupu 3,5 mm jacku. Z200 má veľmi decentný, ale moderný dizajn. Síce nepreferujeme odkryté membrány, ale na reproduktoroch Z200 to vyzerá dobre. Spracovanie je dobré a reproduktory pôsobia dosť masívne.

Viac sa nám páčia biele, ktoré vynikajú pri čiernej zostave. Integrovaný ovládač napájania a hlasitosti je na prednej strane reproduktora a ovládanie basov na ich boku umožňujú rýchlo a pohodlne upraviť nastavenia zvuku podľa vašich predstáv. Okrem toho oceňujeme praktický konektor pre slúchadlá – po ich pripojení môžete počúvať hudbu, filmy, alebo hry v úplnom súkromí.

Logitech Multimedia Speakers Z200

V každom reproduktore sa nachádzajú dve membrány s priemerom 2,5 palca čo má za následok stereo zvuk s lepšími basmi. Reproduktory ponúkajú tak pri 5 Wattov RMS pri efektívnom výkone, alebo 10 Wattov PMPO pri špičkovom výkone.

Logitech Multimedia Speakers Z200 front II

Musíme však vytknúť nemožnosť odpojiť ľavý od pravého reproduktora. Tým sa stráca komfort prenosnosti. Oceňujeme hrubý napájací kábel, čo nebýva zvykom, navyše káble sú dostatočne dlhé. Z200 má veľmi vyvážený zvuk, nám sa osvedčili hlavne pri počúvaní vážnej hudby. Odporúčame ich hlavne nenáročným používateľom.

Parametre a špecifikácie:

Výstupný výkon: 5 Watt efektívny (RMS), 10 Watt špičkový (PMPO)
Menič: 2×2,5“
Konektory: 2×3,5 mm jack (1× vstup, 1× výstup)
Dĺžka napájacieho kábla: 1,8 metra
Rozmery: 241,2×90×124,07 mm (so stojanom)
Hmotnosť: 1000 gramov

Hodnotenie: 75%

Plusy
+ Cena pomer/výkon
+ Spracovanie a dizajn
+ Dlhé hrubé káble
+ Vyvážené

Mínusy
– Slabšie basy
– Odkryté membrány

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Logitech Z-200 poskytuje server Heureka.sk

Zapožičal: Logitech

1 komentár

  1. Bedýnky klamou tělem, v každé osazen pouze jeden reproduktor nahoře, (3W), spodní “kolečko” je pouze pasivní membránová ozvučnice.
    Bedýnky jsem měl na servisu, zákazník si poškodil vstupní kabel. Provedení je celkem solidní, avšak většina zákazníků se domnívá, že kupuje reprobedny osazené dvěma reproduktory a frekvenční “výhybkou”.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno