Domov Novinky Sony Xperia Z2 bude vlajkovou loďou len 6 mesiacov

Sony Xperia Z2 bude vlajkovou loďou len 6 mesiacov

Zdielať

Sony_Xperia_Z_Ultra_01V rozhovore pre japonskú K-Tai.Impress kreatívny riaditeľ,riaditeľ produktového plánovania a UX generálny riaditeľ  Sony Mobile v jednej osobe – Yoshiro Kurozumi uviedol,prečo sa zamerali na taký skorý vzostup  Sony Xperia Z2 a prečo si myslia, že polročný cyklus aktualizácie operačného systému je najlepšie pre toto odvetvie.

Podľa neho, je v záujme zachovania štatútu vlajkovej lode výrobku  potrebné smartfóny aktualizovať rýchlejšie, aby ich udržali konkurencieschopné. Ďalej pokračoval tvrdením, že Xperia Z2 bude pravdepodobne vlajkovou loďou spoločnosti Sony iba v prvom polroku 2014.  Tiež sa vyjadril k návrhu, že sa Sony nechce spoliehať len na jedinú konštrukciu, čo by teda mohlo znamenať, že sa spoločnosť bude pravdepodobne chcieť pohnúť od svojho dizajnérskeho štýlu OmniBalance, ktorý ovládol doteraz rad Xperia (vrátane Z, Z1 a Z2, Compakt) niekam ďalej.

Pokiaľ sa teda môžme odvolať na vyjadrenia pána Kurozumiho,  Sony bude uvoľňovať svoje budúce vlajkové lode pravdepodobne v treťom alebo štvrtom kvartáli 2014 a tieto budú predstavovať nový dizajn. Naozaj pevne dúfame, že Sony bude aspoň pokračovať v aktualizáciách pre svoje vlajkové lode Xperia Z a Z1, ale aj ostatné svoje smartfóny.

Zdroj: Xperia blog

Zdielať
Predchádzajúci článokČaká nás revolúcia v ovládaní televízorov?
Nasledujúci článokRecenzia: Logitech Speaker System Z200
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno