Domov Audio Recenzia: Logitech Bluetooth Speakers Z600

Recenzia: Logitech Bluetooth Speakers Z600

Zdielať

Z600 EnviroReproduktory Logitech Z600 zaujmú na prvý pohľad netradičným dizajnom, no zároveň sú veľmi pekne spracované aj po technickej stránke. Elegantný dizajn skvelo ladí so štíhlym vzhľadom počítačov Mac. Potešilo nás hlavne to, že tieto reproduktory je možné spojiť pomocou technológie Bluetooth až s tromi zariadeniami súčasne.

Môžete tak naraz pripojiť napr. tablet, notebook a smartfón. Reproduktory boli pre nás príjemným prekvapením. Napriek malým rozmerom poskytujú reproduktory Z600 čistý a výrazný zvuk. S tromi meničmi na každý reproduktor bol tento systém vyvinutý tak, aby poskytol vynikajúcu akustiku pre ľubovoľný priestor.

Reproduktory a napájací adaptér majú špeciálne ploché vodiče a tak sa už nestane, že sa vám káble zamotajú. Skvelé je aj ovládanie hlasitosti na pravom reproduktore, ktoré je riešené dotykovým snímačom. Stačí prejsť prstom po hornom okraji či už v smere alebo protismere hodinových ručičiek čím pridávame alebo uberáme hlasitosť.

Z600 table

V balení nájdeme dva reproduktory, napájací adaptér, prepojovací audio konektor s 3,5 mm jackom, USB prijímač a dokumentáciu. Na pravom reproboxe nájdeme aj tlačidlo napájania, tlačidlo párovania Bluetooth, 3,5 mm vstup, ktoré sú diskrétne umiestnené v zadnej časti.

Pre jednoduchšiu inštaláciu alebo pre počítače, ktoré nepodporujú Bluetooth je možné pripojiť bezdrôtovo pomocou priloženého USB prijímača. Taktiež je možné prepojenie pomocou 3,5 mm vstupu pre ľubovoľne zariadenia ako televízor, herná konzola alebo aj hudobný prehrávač.

Parametre a špecifikácie:

Rozmery: 106×108×235,5 mm (D׊×V)
Hmotnosť: 1360 gramov
Podpora: Windows 8/8 RT/7/XP/Vista
Pripojenie: Bluetooth 2.0 a vyšší
Farba: Biela a Fialová

Hodnotenie: 95%

Plusy
+ Technológia prepojenia
+ Vzhľad a zvuk
+ Ploche káble

Mínusy
-Nič podstatné

Vývoj ceny podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Logitech Z-600 poskytuje server Heureka.sk

Zapožičal: Logitech

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno