Domov Novinky Sony Xperia Z údajne dostane aktualizáciu v novembri

Sony Xperia Z údajne dostane aktualizáciu v novembri

Zdielať

Sony Xperia ZToľko očakávaný Android 4.3 Jelly Bean pre Sony Xperia Z je na ceste. Najnovší Android Jelly Bean verzia sa údajne do zariadení dostane v poslednom novembrovom týždni.

Neexistujú žiadne informácie čo a aké prvky sa objavia v tejto aktualizácii pre Sony Xperia Z. Údajne však nová verzia prinesie významné zmeny do zariadenia. Okrem toho, podľa agentúry Sony Mobile dostane Sony Xperia P aktualizáciu na Android 4.3 v polovici novembra. Informácia sa objavila v oficiálnom Facebook účtu Sony Mobile. Ak sa objavia ďalšie informácie ohľadom tejto aktualizácii budeme článok priebežne doplať.

Zdroj: Gsmarena

Zdielať
Predchádzajúci článokRecenzia: Logitech Bluetooth Speakers Z600
Nasledujúci článokUžívatelia Megauploadu prišli o svoje legálne súbory
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno