Domov Audio Recenzia: Creative Hitz MA2600

Recenzia: Creative Hitz MA2600

Zdielať

Hitz 2600(colors)Do redakcie sa nám dostali ďalšie kvalitné slúchadlá, tentokrát sa jedná o Hitz MA2600 od spoločnosti Creative. Slúchadlá Creative Hitz MA2600 prinášajú veľmi kvalitný zvuk. Veľké profesionálne vyladené 40mm neodýmové meniče, mikrofón a kábel ktorý sa nezamotáva, to všetko sú prednosti Creative Hitz MA2600.

Či už ste vášnivý poslucháč hudby, filmový maniak, hráč počítačových hier alebo len bežný používateľ, slúchadlá sú určené práve pre vás. Slúchadlá zaujali obalom a svojou veľkosťou – už pred vybalením z krabice. Po vybalení naše nadšenie na chvíľu opadlo.Spracovanie síce bolo na dobrej úrovni, ale otočné časti slúchadiel dosť vŕzgali. Tento problém našťastie trval len dočasne a po chvíľke používania sa vytratil. Slúchadlá sa vyrábajú v dvoch farbách: bielej a čiernej. Musíme pochváliť kábel, ktorý bol dostatočne pevný a plochý, takže sa nemusíte obávať, že zakaždým, keď vyberiete slúchadlá bude na vás čakať 20 minútový  rituál pri rozmotávaní kábla.

hitz2600(white)

Mikrofón na kábli umožňuje neskreslene telefonovať prostredníctvom Skype a podobne. Creative Hitz MA2600sú vybavené tlačidlom a ovládačom hlasitosti, ktoréje možné prepojiť s ovládacími funkciami : ovládanie hovoru a prehrávanie hudby v smartfónoch a tabletoch. Dĺžka kábla je dostatočných 120 cm a ukončený je pozláteným 3,5 mm jack konektorom. Pohodlné štuple a polstrovaný hlavový most poskytujú maximálny komfort, aj pri dlhom nosení. Prevedenie Creative Hitz MA2600na uši poskytuje optimálnu zvukovú izoláciu pre plnohodnotný zážitok pri počúvaní. Štuple možno navyše zložiť na plocho, aby nezaberali veľa miesta.

hitz2600(kabel)

Veľké, dynamicky vyladené 40mm neodýmové meniče poskytujú realistický zvuk pre počúvanie hudby. Basy sú na veľmi slušnej úrovni a zvuk je stále čistý, nech počúvate čokoľvek.Slúchadlá sme testovali na rôznych žánroch hudby a nemali problém si poradiť ani s jedným. Občas sme mali pocit, že jedno slúchadlo hrá slabšie ako druhé. Test pri hraní hier bol tiež úspešný a zvuk zo slúchadiel nás doslova vtiahol do deja hry. Problém nebol ani pri Skype hovore, ktorý bol čistý a neskreslený. Ak hľadáte kvalitné slúchadlá za cenu od 50€ a máte radi kvalitné basy, tak CreativeHitz MA2600 je pre vás tá správna voľba.

Parametre a špecifikácie: 

Hmotnosť: 225 gramov
Typ slúchadiel: klasické
Mikrofón: áno
Typ konektoru: 3,5mm pozlátený jack
Dĺžka kábla: 1,2 metra
Ovládanie hlasitosti: áno
Veľkosť prevodníkov: 40 mm
Magnet: neodýmový
Frekvenčný rozsah: 10- 20 000 Hz

Hodnotenie: 85%

Plusy
+ Basy
+ Dizajn
+ Izolácia okolitého zvuku

Mínusy
– Veľkosť slúchadiel
– Cena

Vývoj cien podľa heureka.sk:

Graf ceny produktu Creative HITZ MA2600 poskytuje server Heureka.sk

Zapožičal: Creative

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno