Domov Novinky LG G Pro 2 oficiálne predstavený

LG G Pro 2 oficiálne predstavený

Zdielať

LG G2 ProLG v Kórei oficiálne predstavil nový tabletofón G Pro 2 s operačným systémom Android. Nástupca Optimus G Pro má väčší 5,9 palcový IPS displej s Full HD rozlíšením a bohaté špecifikácie. Vďaka tlačidlám na zadnej strane tak LG G Pro 2 pokračuje v dizajne, ktorý bol predstavený s LG G2.

Tabletofón bude k dispozícii v troch farbách – čiernej, bielej a titánovej. Zariadenie prichádza s štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 800, taktovaným na 2,26 GHz a 3 GB RAM. LG G Pro 2 príde v dvoch verziách a to 16 a 32 GB vnútornej pamäte, ktorá sa dá rozšíriť pomocou microSD. Možnosti pripojenia sú LTE-A, Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac), NFC, Bluetooth 4.0, SlimPort a microUSB port.

LG G2 Pro-2

Na zadnej strane G Pro 2 je okrem tlačidiel aj 13 MPx fotoaparát, ktorý ponúka lepšiu optickú stabilizáciu obrazu (OIS+) a možnosťou zaostrenia fotky po jej zachytení. G Pro 2 dokáže nahrávať videá v 4K UHD a 1080p pri 120 fps. Predná kamera má 2,1 MPx. Tabletofón príde od výroby s operačným systémom Android 4.4 KitKat. LG pridal rad nových funkcií a jednou z nich je Knock Code, ktorá umožňuje používateľovi odomknúť zariadenie poklopaním na displej špecifickej kombinácie.

Rozmery LG G Pro 2 sú 157,9×81,9×8,3 mm a hmotnosť 172 gramov. Tabletofón disponuje vymeniteľnou 3200 mAh batériou. Zatiaľ nepadlo ani jedno slovo o cene a dostupnosti a viac informácii budú zverejnené na MWC počas tohto mesiaca.

Ako sa vám páči tato novinka spoločnosti LG?

Zdroj: GSMarena