Domov Novinky Vivo Xplay 3S: prvý QHD displej, dostupný v Číne

Vivo Xplay 3S: prvý QHD displej, dostupný v Číne

Zdielať

vivo-xplay-s3Keď si pozrieme minulosť, tak mi určite dáte za pravdu, že Full HD displeje boli výlučne dominantou na televízoroch a monitoroch. Dnes už Full HD displeje obsahuje väčšina vlajkových lodí spoločnosti.

Teraz však spoločnosť Vivo prináša smartfón, ktorý má displej s rozlíšením QHD (2560×1440 pixelov) na 5,7 palcovom displeji. Je to prvý smartfón s takýmto vysokým rozlíšením. Keď si to zoberieme podľa hustoty displeja je to úžasných 515 ppi. Procesor je od spoločnosti Qualcomm a to Snapdragon 800 taktovaný na 2,3 GHz a dopĺňa ho 3 GB RAM. Xplay 3S sa bude predávať v dvoch verziách – 16/32 GB vnútornej pamäte. Na multimediálne schopnosti má Xplay 3S dedikovaný Hi-Fi čip, čiže o kvalitný zvuk je postarané. Hlavný zadný fotoaparát má rozlíšenie 13 MPx a predný 5 MPx. Batéria má veľkosť 3000 mAh.

Vivo-Xplay-3S-screen
Porovnanie displejov iPhone Retina, HTC One a Vivo Xplay 3S

Cena na čínskom trhu sa pohybuje okolo 449€.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokPrestigio spustilo technickú podporu na Slovensku a Česku
Nasledujúci článokZTE oznamuje Grand S Flex pre európsky trh
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno