Domov Novinky ZTE oznamuje Grand S Flex pre európsky trh

ZTE oznamuje Grand S Flex pre európsky trh

Zdielať

ZTE Grand S FlexZTE oficiálne oznámila Grand S Flex smartfón pre európsky trh. ZTE s najnovším prírastkom má štýlový vzhľad s jeho tenkými a jasnými líniami okolo rámčeka.

Grand S Flex má rozmery 145×70×8,9 mm a váži približne 130 gramov. Má 5 palcový displej s rozlíšením 1280×720 pixelov a je poháňaný dvojjadrovým procesorom taktovanom na 1,2 GHz. Ďalej je vybavený 1 GB RAM, 16 GB vstavanej pamäte, 8 MPx fotoaparát s primárnym LED bleskom a podporuje široký rad možností pripojenia, ktorý zahŕňa 4 G LTE.

Grand S Flex beží na OS Android 4.1 Jelly Bean, zariadenie má 2300 mAh batériu. Momentálne je Grand S Flex k dispozícii v Španielsku, Českej republike a na Slovensku, spoločnosť rozširuje svoj dosah do Nemecka, Fínska a Poľska v najbližších dňoch.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokVivo Xplay 3S: prvý QHD displej, dostupný v Číne
Nasledujúci článokKazam prináša prvé smartfóny
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno