utorok , 21 február 2017
Aktuálne trendy
Domov / Novinky / Samsung Galaxy S7 Edge v korálovo modrej farbe prichádza
Hľadáme redaktorov

Samsung Galaxy S7 Edge v korálovo modrej farbe prichádza

Samsung uvedie budúci týždeň do tunajších obchodov novú, v poradí už šiestu farebnú variantu svoje stále ešte úradujúcej vlajkovej lodi Galaxy S7 Edge. Jedná sa o koralovo modrú, ktorá sa prvýkrát objavila u už nepredávaného tabletofónu Galaxy Note 7.

Samsung Galaxy S7 Edge je možné v súčasnej dobe na slovenskom trhu oficiálne zaobstarať v štyroch farebných variantoch – čiernej, bielej, striebornej, zlatej a ružovej.

Približne štvrť roka pred predstavením nástupca v podobe Galaxy S8 však do ponuky pribudla šiesta farba na výber a to elegantné korálovo modrá, ktorá sa prvýkrát objavila v modeli Galaxy Note 7.

Zákazníci si budú môcť Galaxy S7 Edge v novej farebnej variante zakúpiť od druhého týždňa roku 2017, kedy sa dostane na pulty slovenských obchodov. Odporúčaná predajná cena ostane nezmenená, to znamená na úrovni 799 eur DPH.

O František Drobný

Milujem moderné technológie, ktoré ma bavia. Zaujímam sa o IT produkty a často aj tie čínske. Mám rád Xiaomi, OnePlus, Meizu a tiež aj kórejský Samsung s LG. Nepohrdnem žiadnym výkonným smartfónom a v servise mi ich prejde dostatočne veľa pod rukami... Takže toto som ja :D

Pozri tiež

Projekt ZTE Hawkeye bol nateraz ukončený

Na veľtrhu CES 2017 v Las Vegas spoločnosť ZTE vyrukovala s projektom Hawkeye, ktorý poslala …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *