sobota , 25 február 2017
Aktuálne trendy
Domov / Novinky / Najnovšie nositeľné zariadenia sú kompatibilné s iOS
Hľadáme redaktorov

Najnovšie nositeľné zariadenia sú kompatibilné s iOS

Najnovšie smart hodinky Samsung Gear sú teraz kompatibilné so systémom iOS. Od uplynulého víkendu si môžu používatelia z App Store stiahnuť na svoje zariadenia využívajúce iOS aplikáciu Samsung Gear S pre produkty Gear S2, S3 a aplikáciu Samsung Gear Fit pre hodinky Gear Fit 2.

Aplikácia prevedie používateľa krok po kroku správnym nastavením spárovania. Používatelia iOS si budú môcť vychutnať štýlový dizajn Gear S3, ktoré zaujmú odolnosťou voči vode a prachu (certifikácia IP68), vstavanou GPS, alti/barometrom či aplikáciou na meranie rýchlosti. Hodinky sú dostupné v dvoch variantoch – S3 frontier a Gear S3 classic.

Oba modely ponúkajú prehľad o prekonaných vzdialenostiach, rýchlosti, spálených kalóriách či tepovej frekvencii. Nositeľné zariadenia kompatibilné so systémom iOS sú v súčasnej dobe v predaji všade, kde sú dostupné modely Gear. Kompatibilné zariadenia sú potom iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone a iPhone 7 Plus a iPhone SE (iOS 9.0 a vyšší).

O Martin Klokner

Martin Klokner
Od 1. septembra 2013 som založil a oficiálne spustil jedinečný projekt – DigitalPortal.sk, kde som zakladateľom a šéfredaktorom. Sme nezávislí novinári, ktorí informujú o IT a technike zo širokej oblasti. DigitalPortal.sk denne publikuje novinky zo sveta IT, prináša pravidelne recenzie, návody, tipy a triky a trendy články pre čitateľov. Z hardvéru ma najviac zaujímajú procesory, operačné pamäte, pevné disky a periférie k počítačom. Rád pomôžem každému, stačí napísať na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Pozri tiež

4ka: Nové ceny paušálov a začiatok predaja smartfónov

Štvrtý mobilný operátor pokračuje vo svojej misii a prináša výhodnejšie datacentrické Nové paušály TO. Po …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *