Domov Novinky Najnovšie nositeľné zariadenia sú kompatibilné s iOS

Najnovšie nositeľné zariadenia sú kompatibilné s iOS

Zdielať

Najnovšie smart hodinky Samsung Gear sú teraz kompatibilné so systémom iOS. Od uplynulého víkendu si môžu používatelia z App Store stiahnuť na svoje zariadenia využívajúce iOS aplikáciu Samsung Gear S pre produkty Gear S2, S3 a aplikáciu Samsung Gear Fit pre hodinky Gear Fit 2.

Aplikácia prevedie používateľa krok po kroku správnym nastavením spárovania. Používatelia iOS si budú môcť vychutnať štýlový dizajn Gear S3, ktoré zaujmú odolnosťou voči vode a prachu (certifikácia IP68), vstavanou GPS, alti/barometrom či aplikáciou na meranie rýchlosti. Hodinky sú dostupné v dvoch variantoch – S3 frontier a Gear S3 classic.

Oba modely ponúkajú prehľad o prekonaných vzdialenostiach, rýchlosti, spálených kalóriách či tepovej frekvencii. Nositeľné zariadenia kompatibilné so systémom iOS sú v súčasnej dobe v predaji všade, kde sú dostupné modely Gear. Kompatibilné zariadenia sú potom iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S, iPhone 6S Plus, iPhone 7, iPhone a iPhone 7 Plus a iPhone SE (iOS 9.0 a vyšší).

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno