Domov Novinky NVIDIA predstavila nové Shield TV balenie s ovládačom

NVIDIA predstavila nové Shield TV balenie s ovládačom

Zdielať

Spoločnosť NVIDIA dnes začala predobjednávky nové NVIDIA Shield TV vo verzii s 16GB interným úložiskom a diaľkovým ovládačom za odporúčanú cenu 199 eur.

Nové balenie NVIDIA Shield TV (len s diaľkovým ovládačom) poskytuje totožný výpočtový výkon, podporu 4K HDR obsahu, rozšíriteľné úložisko a ekosystém aplikácií i hier ako Shield TV predstavený v januári tohto roku. Zariadenie je vhodné pre domáce streamovanie až v 4K kvalite s podporou HDR na čele s aplikáciami Netflix, YouTube, Spotify, Google Play Movies, Amazon Video.

IPTV je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú prijímať televízny signál v najvyššej možnej kvalite. Nad rámec štandardnej ponuky televíznych kanála v HD kvalite (Česká televize, Nova, Prima, HBO, TV Barrandov, Nickelodeon, Eurosport,…) navyše disponuje aj obsiahlou knižnicou seriálov, medzi ktorými nechýba napríklad Teória veľkého tresku alebo česká Bohéma.

Ďalší nedávny prírastok v podobe služby Amazon Video ponúkne tisíce filmov a televíznych seriálov. Tituly priamo z dielne Amazon, ako sú The Man in the High Castle, American Gods alebo Grand Tour, prinesú divákom stovky hodín exkluzívne zábavy v dokonca brilantným 4K rozlíšenie a HDR kvalite. Pre hráčov, alebo multimediálnych nadšencov však spoločnosť ponúka aj Shield TV s diaľkovým ovládačom a herným gamepadom alebo aj verziu Shield TV Pro s 500GB diskom.