Domov Novinky Western Digital začal dodávať 12TB pevné disky WD Gold

Western Digital začal dodávať 12TB pevné disky WD Gold

Zdielať

Spoločnosť Western Digital rozširuje svoju produktovú radu diskov WD Gold o model s kapacitou 12TB. Tieto pevné disky sú určené pre náročné aplikácie v segmente Big Data. Nové HDD WD Gold s vysokou kapacitou poskytujú riešenie pre celú radu podnikových a cloudových aplikácií.

Pevné disky predstavujú nekompromisné riešenie pre ukladanie dát, ktoré je vyžadované súčasnými IT manažérmi, ktorí spracúvajú napríklad dôverné zákaznícke dáta a údaje, zdravotnú dokumentáciu alebo obchodné informácie. Pevné disky sú navrhnuté tak, aby uchovali tie najcennejšie dáta. Nájdu ideálne uplatnenie pri veľkom pracovnom zaťažení, v náročnom prostredí serverov.

Spoľahlivosť diskov je medzi diskami Western Digital jedna z najvyšších a dosahuje hodnôt 2,5 miliónov hodín MTBF. Disky využívajú technológiu HelioSeal štvrtej generácie, ktorá vďaka použitému héliu napomáha poskytovať výnimočnú kapacitu, spoľahlivosť a efektivitu prevádzky. Na nové pevné disky WD Gold 12TB (WD121KRYZ) je poskytovaná päťročná obmedzená záruka. Disky sú dostupné prostredníctvom vybraných predajcov a resellerov.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno