Domov Novinky G.SKILL predstavuje nové Trident Z RGB DDR4

G.SKILL predstavuje nové Trident Z RGB DDR4

Zdielať

Spoločnosť G.SKILL, ktorá sa zaoberá najmä perifériámi pre hráčov a overclockerov predstavuje nové operačné pamäte Trident Z RGB DDR4 s vylepšenou kompatibilitou pre najnovšiu platformu AMD (Ryzen a Ryzen Threadripper).

Teraz sú k dispozícii pamäťové moduly DDR4-3200MHz CL14 alebo masívne 128GB (8x16GB) kity až do 2933MHz. Pre všetky sú k dispozícii v rôznych konfiguráciách, ktoré umožňujú kapacity 16GB, 32GB, 64GB alebo 128GB. V súčasnosti má spoločnosť AMD dve platformy, kde Ryzen podporuje dvojkanálové zapojenie, teda dual-channel (dva, alebo štyri pamäťové moduly).

Výkonná platforma Ryzen Threadripper podporuje štvorkanálové zapojenie (quad-channel) so štyrmi, alebo ôsmymi pamäťovými modulmi. Výrobca ponúka pamäte s vysokými taktovacími frekvenciami – 2933MHz a to pri maximálnej podporovanej kapacite 128GB RAM (8×16GB kit) vďaka čomu chce pomôcť používateľom AMD platformy dosiahnuť čo najlepšie výsledky pri náročných úlohách (napríklad pri renderovaní videa).

G.SKILL tiež prináša zmenu v značení pamätí. Zatiaľ čo TZR na konci označenia znamená plnú a optimalizovanú podporu pre Intel, pre AMD ide o značenie TZRX. Pre úplnosť ešte dodávame, že sú pamäte kompatibilné s existujúcimi doskami, na trh prídu začiatkom októbra.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno