Domov Novinky Apple večer predstaví nové produkty

Apple večer predstaví nové produkty

Zdielať

Apple_LogoApple dnes o 19:00 predstaví nový iPhone 6. Okrem toho sa dočkáme predstavenia nového iOS 8.0 či OS X. Smartfón by mal mať podľa informácií zafírové sklíčko a rozlíšenie asi 1704×960 pixelov. Podľa špekulácií sa objaví aj väčší iPhone s 5,5 palcovým displejom. Aká však bude realita uvidíme večer.

Predstavenie môžu sledovať len používatelia zariadení spoločnosti Apple. Pre tých, ktorí ich nemajú sú na interenete aj návody ako sledovať videostream z predstavovania. Jedným z návodov je tento, na ktorý treba mať nainštalovaný VLC media player. LKTV ponúka na svojom kanáli na upstream tiež livestream, no traja bľabotajúci nevkusní trapáci pokazia celý proces predstavovania tak ako minule.

Nie je to prvýkrát, čo prinášajú stream, ktorý je plný ich kecov.  Nakoniec je tu aj oficiálny stream od Apple. Na to však treba mať zariadenie od nich. Dokonca nepomôže ani to, ak máte Safari v PC s Windows, keďže na PC je najnovšia verzia Safari 5.1.07. Pre sledovanie však potrebujete verziu 5.1.10, ktorá je len pre Mac.