Domov Novinky Zhrnutie: ASUS na veľtrhu IFA 2014 predstavil novinky

Zhrnutie: ASUS na veľtrhu IFA 2014 predstavil novinky

Zdielať

ZenWatch_03Spoločnosť ASUS oznámila inovatívne zariadenia, vrátane hodiniek ASUS ZenWatch. Prvé nositeľné zariadenie od ASUSu vzniklo v partnerstve so spoločnosťou Google. Medzi novinky tiež patrí Zenbook UX305, najtenší 13,3-palcový QHD+ notebook na svete; kompaktný a pestrofarebný EeeBook X205; a MeMO Pad 7 (ME572C), najnovší prírastok do rodiny androidových tabletov.

ASUS ZenWatch sú prvým nositeľným zariadením od tejto spoločnosti. Využívajú operačný systém Android Wear, ktorý je vylepšený o používateľské rozhranie ASUS ZenUI, navrhnuté pre hodinky. Zariadenie sa spáruje so smartfónom s operačným systémom Android 4.3 a vyšším a poskytuje užitočné informácie v momente, keď ich používateľ potrebuje. Viac informácií v novinke venovanej hodinkám.

EeeBook X205 je dostupný a kompaktný 11,6-palcový notebook, ktorý má hmotnosť nižšiu ako 1 kg a je určený pre študentov v pohybe a mladých profesionálov. Využíva operačný systém Windows 8.1 pre maximálnu kompatibilitu s aplikáciami a používateľom poskytuje pohodlnú používateľskú skúsenosť vďaka technológii. Viac v samostatnom článku.

ASUS EeeBook X205 03

Okrem toho ASUS na veľtrhu IFA predstavil aj tablet MeMO Pad 7 (ME572C). Nie je to iba tenký a ľahký 7-palcový Android tablet s procesorom Intel Atom 64-bit, ale aj módny doplnok na každý deň. Jeho dizajn je inšpirovaný kabelkami a peňaženkami. Má tenký rám okolo displeja, hrúbka iba 8,3 mm a hmotnosť 269 gramov. Podrobnosti sa dočítate v tomto článku.

ASUS

Zenbook UX305 je najtenší 13,3-palcový QHD+ notebook na svete. Precízne vytvorený, kompletne hliníkový ultrabook je najtenší 13,3-palcový QHD+ notebook na svete. Hrúbkou zariadenia je iba 12,3 mm, má dizajn špecifický pre produktový rad Zenbook, vrátane elegantne zúžených hrán a metalickej povrchovej úpravy.

ASUS Zenbook UX305

UX305 pokračuje v dlhodobej tradícii Zenbookov kombinovať výborný výkon s luxusom. Ultraprenosné zariadenie je určené pre vyberavých používateľov, váži iba 1,2 kg a je poháňané novým procesorom Intel Core M pre okamžitý multitasking (prvé testy procesora). Vo výbave má aj rýchly SSD disk až do veľkosti 256 GB a jasný a neuveriteľne detailný 13,3-palcový displej s rozlíšením až do QHD+ 3200×1800 pixelov. Zenbook UX305 je dostupný v obsidiánovej a keramickej farbe.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno