Domov Novinky Apple chystá konferenciu WWDC 2014

Apple chystá konferenciu WWDC 2014

Zdielať

Apple WWDC 2014Apple Worldwide Developers Conference sa bude konať v San Franciscu a začne sa v pondelok 2. júna. Kongres bude trvať päť dní, do 6. júna a Apple hovorí, že konferencie sa zúčastní 1000 inžinierov a 5000 vývojárov.

V tomto roku sa Apple rozhodol predať konferenčné lístky trochu inak. Namiesto toho, aby všetky boli k dispozícii naraz, Apple sa chystá náhodne vybrať vývojárskych účastníkov, ktorí sa zaregistrovali na konferenciu. Možno predpokladať, že Apple sa chystá odhaliť najnovší vývoj a funkcie v iOS a OS X. Taktiež zrejme budeme vidieť nejaké vylepšenia pre MacBook Air z pohľadu grafiky a procesora. Nechajme sa však prekvapiť spoločnosťou Apple čo všetko prinesie.

Zdroj: Apple

Zdielať
Predchádzajúci článokBuild prekvapil: Here Drive+ pre smartfóny, Štart je späť
Nasledujúci článokSmartfón Sony Xperia Z2 Compact prešiel cez FCC
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno