Domov Novinky Smartfón Sony Xperia Z2 Compact prešiel cez FCC

Smartfón Sony Xperia Z2 Compact prešiel cez FCC

Zdielať

Xperia_Z1_Compact-3Xperia Z1 Compact nemusí byť jednorazový, v skutočnosti je už FCC certifikovaný jeho nástupca Z2 Compact. Číslo modelu v NTT DoCoMo je Sony SO-04F „Altair“ zatiaľ čo Z1 Compact malo označenie SO-01F.

Sony SO-04F má rozmery 127,6×65,5 mm výšku a šírku ako Xperia Z1 Compact. Fotografie odhalili zadný panel Xperia s 1/2.3″, 20,7 MPx fotoaparát a objektív Sony G Lens, všetko vyhradené pre Xperiu Z smartfóny. Poloha LED blesku naznačuje, že smartfón Z Compact má blesk vedľa fotoaparatu (Z1 a Z2 majú blesk pod fotoaparátom).

Xperia Z2Xperia Z2-1

Pri pohľade na schému poskytnutých FCC, SO-04F Altair, vyzerá ešte ako Compact – polohovanie prednej VGA kamery a senzorov zodpovedá Z1 Compact (predná kamera Z1 a Z2 je vedľa slúchadlá, ale Z2 Compact v pravom hornom rohu). Špecifikácia, bude zrejme rovnaká, ako veľká Xperia Z2, samozrejme až na displej. Ten by mohol mať väčší displej oproti Z1 Compact súdiac podľa rozdielu v rozmeroch – 0,2″ narastie na 4,5″ s mierne tenším rámom. Budeme musieť počkať na ďalšie úniky.

Zdroj: Xperia blog