Domov Novinky Smartfón Sony Xperia Z2 Compact prešiel cez FCC

Smartfón Sony Xperia Z2 Compact prešiel cez FCC

Zdielať

Xperia_Z1_Compact-3Xperia Z1 Compact nemusí byť jednorazový, v skutočnosti je už FCC certifikovaný jeho nástupca Z2 Compact. Číslo modelu v NTT DoCoMo je Sony SO-04F “Altair” zatiaľ čo Z1 Compact malo označenie SO-01F.

Sony SO-04F má rozmery 127,6×65,5 mm výšku a šírku ako Xperia Z1 Compact. Fotografie odhalili zadný panel Xperia s 1/2.3″, 20,7 MPx fotoaparát a objektív Sony G Lens, všetko vyhradené pre Xperiu Z smartfóny. Poloha LED blesku naznačuje, že smartfón Z Compact má blesk vedľa fotoaparatu (Z1 a Z2 majú blesk pod fotoaparátom).

Xperia Z2Xperia Z2-1

Pri pohľade na schému poskytnutých FCC, SO-04F Altair, vyzerá ešte ako Compact – polohovanie prednej VGA kamery a senzorov zodpovedá Z1 Compact (predná kamera Z1 a Z2 je vedľa slúchadlá, ale Z2 Compact v pravom hornom rohu). Špecifikácia, bude zrejme rovnaká, ako veľká Xperia Z2, samozrejme až na displej. Ten by mohol mať väčší displej oproti Z1 Compact súdiac podľa rozdielu v rozmeroch – 0,2″ narastie na 4,5″ s mierne tenším rámom. Budeme musieť počkať na ďalšie úniky.

Zdroj: Xperia blog

Zdielať
Predchádzajúci článokApple chystá konferenciu WWDC 2014
Nasledujúci článokLG Nexus 5 Red rozširuje spektrum Google smartfónov
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno