Domov Novinky Acer predstavuje radu Aspire One CloudBook

Acer predstavuje radu Aspire One CloudBook

Zdielať

Acer oznamuje príchod notebookov Aspire One CloudBook 11 a 14 s operačným systémom Windows 10. Tieto dva veľmi ľahko prenosné notebooky sú vybavené bezdrôtovou technológiou 802.11ac a najnovšími mobilnými procesormi Intel, ktoré zaisťujú užívateľom vysokú produktivitu práce s rýchlym pripojením.

Acer Aspire One Cloudbook 01

Notebooky prichádzajú s ročným predplatným Office 365 a až 1 TB OneDrive on-line úložiskom. Cloudové aplikácie od Aceru umožňujú používateľom jednoducho synchronizovať súbory a dokumenty s ich smartfóny alebo tablety, všetko bezpečne, súkromne a vo vlastnom osobnom cloudu.

Acer Aspire One Cloudbook 02

Ľahko prenosné notebooky Aspire One CloudBook sa môžu pochváliť čistým dizajnom a pasívnym chladením v tele tenkom 17,9 mm. Kým 11,6“ model má hmotnosť len 1,15 kg, 14“ váži len 1,6 kg. Tieto notebooky majú minerálne šedý kryt s bodkovaným textilným vzorom, ktorý je príjemný na dotyk. Ponúkajú plnohodnotné porty HDMI, USB3.0, USB2.0, a slot pre karty SD, zaobídu sa tak bez ďalších adaptérov. Štandardne veľká chiclet klávesnica a obrovský touchpad, ktorý podporuje gestá Windows 10, poskytujú pohodlné písanie i ovládanie.

Zdroj: TS

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno