Domov Novinky Acer uvádza nové herné počítače Predator G6

Acer uvádza nové herné počítače Predator G6

Zdielať

S osadeným procesorom z 6. generácie Intel Core i7-6700K poskytuje Acer Predator G6-710 maximálny výkon a vďaka najnovšiemu operačnému systému Windows 10 a 64 GB dual channel DDR4 SDRAM je naplno využitý obrovský potenciál tohto procesora.

Acer Predator G6 01

Toto veľké množstvo pamäti dokazuje, že je G6-710 pripravený na novo uvedené hry a umožňuje používateľom nielen hrať, ale tiež ľahko streamovať video, pracovať alebo spracovávať náročné úlohy. Možnosť pretaktovania procesora je kombinovaná s chladiacim systém IceTunnel, ktorý udrží zostavu studenú aj po navýšenie výkonu. Vďaka tomu majú používatelia možnosť získať ohromné ​​množstvo výkonu naviac, čo im pomôže v akokoľvek zložitej situácii v náročnej hre.

Acer Predator G6 02

Pripojenie k sieti zabezpečuje superrýchle bezdrôtové pripojenie Wi-Fi 802.11ac. Všetko je riadené z kontrolného centra PredatorSense, ktoré ponúka kompletné monitorovanie prevádzky, ako je takt procesora, teploty a rýchlosť otáčok ventilátora. Hráči si tiež môžu upraviť osvetlenie, rýchlosť otáčok vetrákov a pretaktovania prostredníctvom portálu. Aby bolo možné vidieť tento výkon v akcii, je G6-710 osadený grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 980 s grafickým výstupom pre UHD 4K (3840×2160 px) monitor.

Zdroj: TS