Domov Novinky 112 cien za 3700 eur! Veľká narodeninová & jesenná súťaž!

112 cien za 3700 eur! Veľká narodeninová & jesenná súťaž!

Zdielať

Už je to tu opäť. Je čas opäť zasúťažiť si a skúsiť šťastie vyhrať vecné ceny! DigitalPortal.sk tento rok v septembri oslávil svoje ďalšie narodeniny, tento rok už tretie. Za ten čas sme vydali nespočetné množstvo kvalitných článkov a recenzii. Taktiež sme zorganizovali kvantum súťaží, pričom aktuálna narodeninová je v počte extrémne rekordná. Tri roky je dlhá doba a tiež je to príležitosť na to, aby sme našim čitateľom priniesli veľkú nádielku cien.

112-cien-velka-narodeninova-a-jesenna-sutaz

DigitalPortal.sk, ktorý denne publikuje novinky zo sveta IT, prináša pravidelne recenzie, návody, reportáže, či trendy články pre čitateľov; v spolupráci so spoločnosťami Zyxel, Gigabyte, JBL, Uber, Zalman, ELKO EP, Creative, FinalWire, Verbatim, Magnat, Sygic, Acronis, TP-Link, Fractal Design, Mini Tool, MSI, IObit, VS Revo, Wooky a tiež redakciou DigitalPortal.sk, ktorá venovala nejaké produkty pripravili túto „MEGA súťaž“!

Ako sa dá zvýšiť šanca na výhru?

Je to jednoduché, stačí sa pridať medzi fanúšikov na facebooku, dať „like“ a zdieľať článok. Nie je to podmienka, avšak v prípade losovania budeme týchto súťažiacich v súťaži počítať viackrát, čo zvyšuje ich šancu na výhru. Dôležitým faktom je, že aktivity na Facebooku len zvyšujú šancu vyhrať – zapojiť sa do súťaže cez formulár je nutné; bez nej nemôžete súťažiť – avšak tentoraz nie sú v súťaži otázky (to je prekvapenie) ????

Štart a koniec súťaže: 26.09.2016 – 20.11.2016 (23:59 h), trvanie 8 týždňov

ZAUJÍMAŠ SA O IT? POTOM HĽADÁME TEBA! STAŇ SA REDAKTOROM V NAŠOM TEAME. CHCEŠ TESTOVAŤ NOVINKY NA TRHU? BLIŽŠIE INFORMÁCIE V TOMTO ODKAZE

Odpovedaj vyplnením formulára nižšie (do 20.11.2016, 23:59 h)

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ !

Výherci

 • 1. – 2. miesto: Vreckový 4G/LTE modem Zyxel WAH7706 -> Marián Dlukoš, Jana Mičudová
 • 3. miesto: Základná doska Gigabyte GA-B150M-D3H DDR3 -> Slavomír Farkaš
 • 4. – 5. miesto: Kompaktný prenosný reproduktor JBL Clip 2 -> Pavel Bednarovič, Ján Kováč
 • 6. – 8. miesto: 50 eurový voucher na Uber -> Samuel Klimeš, Martin Krchňavý, Ľubomír Madeš
 • 9. miesto: Externý box Zalman ZM-SHE500 -> Adam Rebo
 • 10. miesto: Smart žiarovka ELKO EP RF-RGB-LED-550 -> Marek Petrič
 • 11. – 13. miesto: Bezdrôtové slúchadlá Creative SB Jam -> Mikimaus, kstefan, Miroslav Šuster
 • 14. miesto: Externý box Zalman ZM-VE350 -> Peter Samael
 • 15. miesto: Bezdrôtové streamovacie zariadenie Verbatim MediaShare Wireless Mini -> Zdenko Bačinec
 • 16.-18. miesto: Trojročná licencia AIDA64 Extreme -> Ladislav Mintal, Alena Chovanová, Tomáš Mateáš
 • 19. miesto: Malé a kompaktné špuntové slúchadlá do uší Magnat LZR 540 -> Peter Pamlačka
 • 20. miesto: Prenosný USB kľúč s Lightning konektoromVerbatim iStore n Go 32GB -> Dušan Orkuliak
 • 21. – 27. miesto: Doživotná licencia navigácie Sygic pre celú Európu pre Android, alebo iOS -> Roman Ujco, Nikhajc, duckoš, Pavol Majeršík, Marek Hlina, Elena Antoniová, Stanislav Garaj
 • 28. – 30. miesto: Komplexný nástroj na zálohu a klonovanie diskov Acronis True Image 2017 Cloud -> Karol Venczel, Štefan Vrablec, Szilveszter Gyürki
 • 31. – 37. miesto: Jednoročná licencia diagnostického softvéru AIDA64 Extreme -> Renáta Mularčíková, Igor Peťo, Zoltan, Radovan Jobko, Dominika Ballová, Helena Jurkeniková, David1989
 • 38. miesto: Extrémne malý a kompaktný Wi-Fi router TP-Link TL-WR702N -> Marek Gojdiš
 • 39. miesto: Slúchadlá Microsoft Lifechat LX-2000, ktoré venovoval DigitalPortal.sk -> Ladislav Dudáš
 • 40. miesto: Kompaktný 5200 mAh powerbank TP-Link TL-PB5200 -> Václav Procházka
 • 41. – 50. miesto: Komplexný nástroj na obnovu dát MiniTool Power Data Recovery Personal -> Ján Suňavec, Milan Sádovský, Ladislav Mintáš, feronox, Michal Demko, Maria Vallová, Lenka12, Mária Kaminská, František Vall, Ľudmila Tomečková
 • 51. – 53. miesto: Nová generácia 140 mm ventilátorov do počítača Fractal Design Dynamic X2 -> Milan Ďaďo, sqkul, Michal Vrbenský
 • 54. miesto: Slúchadlá Logitech Stereo Headset H111, ktoré venovoval DigitalPortal.sk -> nixos85
 • 55. – 57. miesto: Nová generácia 120 mm ventilátorov do počítača Fractal Design Dynamic X2 -> Pavol Maledenaj, Michala Veselá, Jana Mikundová
 • 58. – 60. miesto: MSI mini balíček v zložení plyšový drak a kľúčenka -> Juraj Kubo, Catherine25, BauH
 • 61. – 70. miesto: Softvérová utilita na správu driverov IObit Driver Booster -> Peter Prsčák, Radovan Jobko, Miroslav Hečko, Diana Feketová, Klaudia Rindošová, Jaroslav Melko, Ivana Hodová, Ľudmila Tomečková, Štefan Obert, Radka Jasiková
 • 71. – 80. miesto: Utilita pre úplnú odinštaláciu softvéru Revo Uninstaller Pro -> Michal Šupka, Martin Baranec, Štefan Vrablec, Martin Tichý, Józef Brányi, Radoslav Marcis, Luboš Priščák, Gustáv Jacko, Jozef Tomáček, Stanislav Matej
 • 81. – 90. miesto: Softvérová utilita na odinštaláciu IObit Uninstaller Pro -> Danka Siplaková, Peter Mišura, Július Nemeth, Renáta Matyi, Peter Hošťák, Milan Matejček, Dávid Makata, Erik Stopka, Tibor Benkovics, Alexandra Petriková
 • 91. – 100. miesto: Komplexný nástroj na správu a čistenie počítača Advanced SystemCare Pro -> Patrícia Paškanová, Ludmila Jasoňková, Milan Jasoněk, Dagmar Szabóová, Rumiana, Andrea Nováková, Ladislav Mintal, Tatiana Fiľová, polik515, MiPe
 • 101 – 102. miesto: Jednoročná licencia minifaktúry podľa potrieb výhercu -> juxos, janana86
 • 103. – 112. miesto: 5 eurový voucher na nákup kníh rajknih.sk pre Wooky -> Cegar, Laci28, Jozef Kysel, Peto32, kontakt68, Martin Mouttny, Jiří Novák, Jana Dubová, Alexandr Machata, Simon Ďurica

Súťaž trvá od 26.09.2016 do 20.11.2016 (23:59 h). Žrebovanie sa uskutoční v priebehu nasledujúcich dní. Výhercov budeme kontaktovať e-mailom, pričom ich zoznam bude zverejnený ako na našich fan pagoch na sociálnych sieťach, tak aj na DigitalPortal.sk.

Cena v súťaži:

1. – 2. miesto: Vreckový 4G/LTE modem Zyxel WAH7706, ktorý venovala spoločnosť ZyXEL. Novinka slúži ako mobilný Wi-Fi modem pre 32 zariadení naraz. K internetu sa pripája cez najnovšiu mobilnú sieť LTE, kde dosahuje maximálnu rýchlosťou 300 Mbps.

ZyXEL WAH7706 01

V dobe rastúceho trendu mobilných pripojení, potrebe dátovania a veľkého pokrytia LTE/4G sietí sa prispôsobujú aj výrobcovia sieťových prvkov a predstavujú svoje riešenia. Zyxel WAH7706 je zaujímavý model, ktorý funguje veľmi dobre.

ZyXEL WAH7706 02

3. miesto: Základná doska Gigabyte GA-B150M-D3H DDR3, ktorú venovala spoločnosť Gigabyte. Doska je vybavená modernou čipovou sadou Intel B150, pričom obsahuje päticu LGA 1151, ktorá je určená na osadenie procesorom Intel z architektúry Skylake.

gigabyte-ga-b150m-d3h-ddr3-01

Medzi výhody patria sloty na staršie DDR3 operačné pamäte, vďaka čomu používateľ nemusí upgradovať aj RAMky. K dispozícii sú konektory SATA Express (16 Gbps), ale taktiež aj slot pre disky s rozhraním M.2 (32 Gbps).

gigabyte-ga-b150m-d3h-ddr3-02

4. – 5. miesto: Kompaktný prenosný reproduktor JBL Clip 2, ktorý venovala spoločnosť DSI Slovakia. Prenosné modely sú vhodným príslušenstvom pre mobilné zariadenia, akými sú smartfóny a tablety.

JBL Clip 2 01

Prím tu hrajú predovšetkým malé rozmery a nízka hmotnosť spolu so zvýšenou odolnosťou voči vode. Práve vďaka tomu možno so sebou vziať prenosný reproduktor kamkoľvek. Clip 2 je vyrobený z pevného plastu, monofónny reproduktor je chránený kovovou mriežkou, za ním je 40 mm menič, ktorý vytvára zvuk.

JBL Clip 2 02

6. – 8. miesto: 50 eurový voucher na Uber, ktorý venovala spoločnosť Uber. Vo veľkých mestách sa taxislužby tešia veľkej obľube, či už ide o náhradu mestskej hromadnej dopravy, alebo ako spôsob odvozu ľudí, ktorí by sa po vlastných domov ťažko dostali.

uber-01

Pred rokom ale na slovenský trh, presnejšie do hlavného mesta Bratislavy, prišla služba, ktorá ponúka alternatívu jazde taxíkom – Uber. Aký je hlavný rozdiel medzi jazdou taxíkom a Uberom? Pre čitateľov sme v článku zosumarizovali výsledky nášho testovania.

uber-02

9. miesto: Externý box Zalman ZM-SHE500, ktorý venovala spoločnosť Zalman. Box pre 2,5“ disky zaujme pokročilými bezpečnostnými funkciami, displejom a dotykovou klávesnicou. Jeho prednosťou je, že dátam na disku poskytne vysokú úroveň zabezpečenia pomocou AES 256-bitovému algoritmu.

zalman-zm-she500-01

Ponúka však aj normálne funkcie bez šifrovania a zadávania prístupového kódu, všetko záleží podľa nastavení a potrieb používateľa. Poteší dizajnom a tiež aj možnosťou z akéhokoľvek 2,5“ disku spraviť externý.

zalman-zm-she500-02

10. miesto: Smart žiarovka ELKO EP RF-RGB-LED-550, ktorý venovala spoločnosť ELKO EP. Žiarovka obsahuje tri farby, ktoré možno miešať prakticky v akúkoľvek farbu (vrátane bielej v rôznych teplotách). Tiež má funkcie farebnej scény, nastavenie jasu a prelínanie farieb.

elko-ep-rf-rgb-led-550-01

Pri vypnutí sa nastavená úroveň uloží do pamäte a po opätovnom zopnutí sa vráti na poslednú nastavenú hodnotu. Žiarovka má implementovaný bezdrôtový prvok, ktorý prijíma povely od systémových prvkov iNELS RF Control a vysiela signál pre vizualizáciu aktuálny stav.

elko-ep-rf-rgb-led-550-02

11. – 13. miesto: Bezdrôtové slúchadlá Creative Sound Blaster Jam, ktorý venovala spoločnosť Creative. Hoci je na trhu veľa rôznych modelov, výrobca prináša slúchadlá, ktoré sú ľahké a zároveň cenovo dostupné. Vhodné sú tiež na každodenné nosenie.

Creative Sound Blaster Jam 02

Slúchadlá sú vyrobené z plastu, sú však navrhnuté tak, aby používateľa netlačili ani počas dlhodobého nosenia. Poteší aj extrémne malá hmotnosť – len 83 gramov. Model sa hodí aj počas ciest v MHD, keďže nepôsobia exkluzívnym dojmom a majiteľ sa nemusí obávať ich straty.

Creative Sound Blaster Jam 03

14. miesto: Externý box Zalman ZM-VE350, ktorý venovala spoločnosť Zalman. Box pre 2,5“ disky poteší používateľov praktickým využitím. Starý disk z notebooku nie je nutné odkladať do poličky, stačí ho vložiť do boxu a používať ako externé úložisko dát.

zalman-zm-ve350-01

Poteší tiež jednoduchá inaštalácia disku, pripojenie k počítaču potom prebieha ako pri bežných externých diskoch. Pracovať s boxom dokážu aj úplní začiatočníci, páči sa nám kvalitná konštrukcia z hliníka vďaka čomu je externý box viac odolný.

zalman-zm-ve350-02

15. miesto: Bezdrôtové streamovacie zariadenie Verbatim MediaShare Wireless Mini, ktorý venovala spoločnosť Verbatim. Ukladajte, streamujte a zdieľajte dáta kdekoľvek. Po vložení microSD karty sa zariadenie stane bezdrôtovým USB diskom.

verbatim-mediashare-wireless-mini-01

Vytvorí bezdrôtové pripojenie k obsahu microSD karty a umožní k nemu prístup z tabletu či smartfónu so systémom iOS alebo Android. Používateľovi umožňuje pripojiť k zariadeniu päť zariadení na zdieľanie videa, hudby, fotografie a rôznych iných dát.

verbatim-mediashare-wireless-mini-02

Ďalšie ceny:

 • 16.-18. miesto: Trojročná licencia diagnostického softvéru AIDA64 Extreme
 • 19. miesto: Malé a kompaktné špuntové slúchadlá do uší Magnat LZR 540
 • 20. miesto: Prenosný USB kľúč s Lightning konektoromVerbatim iStore n Go 32GB
 • 21. – 27. miesto: Doživotná licencia navigácie Sygic pre celú Európu pre Android, alebo iOS
 • 28. – 30. miesto: Komplexný nástroj na zálohu a klonovanie diskov Acronis True Image 2017 Cloud
 • 31. – 37. miesto: Jednoročná licencia diagnostického softvéru AIDA64 Extreme
 • 38. miesto: Extrémne malý a kompaktný Wi-Fi router TP-Link TL-WR702N
 • 39. miesto: Slúchadlá Microsoft Lifechat LX-2000, ktoré venovoval DigitalPortal.sk
 • 40. miesto: Kompaktný 5200 mAh powerbank TP-Link TL-PB5200
 • 41. – 50. miesto: Komplexný nástroj na obnovu dát MiniTool Power Data Recovery Personal
 • 51. – 53. miesto: Nová generácia 140 mm ventilátorov do počítača Fractal Design Dynamic X2
 • 54. miesto: Slúchadlá Logitech Stereo Headset H111, ktoré venovoval DigitalPortal.sk
 • 55. – 57. miesto: Nová generácia 120 mm ventilátorov do počítača Fractal Design Dynamic X2
 • 58. – 60. miesto: MSI mini balíček v zložení plyšový drak a kľúčenka
 • 61. – 70. miesto: Softvérová utilita na správu driverov IObit Driver Booster
 • 71. – 80. miesto: Utilita pre úplnú odinštaláciu softvéru Revo Uninstaller Pro
 • 81. – 90. miesto: Softvérová utilita naodinštaláciu IObit Uninstaller Pro
 • 91. – 100. miesto: Komplexný nástroj na správu a čistenie počítača Advanced SystemCare Pro
 • 101 – 102. miesto: Jednoročná licencia minifaktúry podľa potrieb výhercu
 • 103. – 112. miesto: 5 eurový voucher na nákup kníh rajknih.sk pre Wooky

Pravidlá súťaže:

 • Po vylosovaní budú zverejnené prezývky/mená výhercov, pod ktorými sa čitatelia zapojili do súťaže
 • Organizátorom súťaže je DigitalPortal.sk, účasť v súťaži je dobrovoľná a bezplatná. Súťaž prebieha výhradne len na DigitalPortal.sk
 • Do súťaže sa môžu prihlásiť len čitatelia, ktorí dovŕšili vek 15 rokov a majú trvalý pobyt v Slovenskej, alebo Českej republike
 • Každý čitateľ sa do súťaže môže zapojiť iba jedenkrát. Platný a zaradený do žrebovania bude iba ten účastník súťaže, ktorý vyplní on-line formulár s povinnými údajmi a so správnymi odpoveďami
 • Ceny zverejnené v súťaži nie sú vymáhateľné súdnou cestou a nie je možné uplatňovať náhradné plnenie
 • Organizátor súťaže neručí za správne doručenie súťažných správ s odpoveďou a vyhradzuje si právo v sporných prípadoch rozhodovať s konečnou platnosťou podľa vlastného uváženia
 • Každý čitateľ (účastník) súťaže, ktorý sa zapája do súťaže súhlasí s týmito pravidlami súťaže
 • Každý výherca súťaže musí prejaviť svoj súhlas s prevzatím výhry, oznámením svojej adresy pre doručenie organizátorovi súťaže, inak mu právo na výhru zaniká
 • Výhry možno prevziať osobne v Bratislave, v prípade prepravy si platí poštové výherca
 • V prípade, ak si do 10 kalendárnych dní od uverejnenia výhercu výherca neprevezme výhru, prepadne táto cena v prospech organizátora súťaže
 • Zapojením sa do súťaže účastník súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov v súlade s ustanovením § 7 zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších zmien a doplnení a dáva súhlas na spracúvanie osobných údajov organizátorovi za účelom ich využitia na reklamné a propagačné účely organizátora, môže dôjsť k uverejneniu mena a priezviska v zozname výhercov súťaže
 • Organizátor si vyhradzuje právo na skrátenie, predĺženie alebo prerušenie súťaže alebo jej zrušenie v prípade nízkej účasti, ako aj na zmenu pravidiel súťaže. Akúkoľvek zmenu pravidiel súťaže alebo jej zrušenie organizátor oznámi na stránke DigitalPortal.sk
 • Organizátor má právo na zmenu cien, jej úpravu, či doplnenie. Organizátor je zastúpený majiteľom a šéfredaktorom portálu, ktorý má vždy konečné slovo6 komentárov