Domov Novinky Z videoportálu YouTube zmiznú 30 sekundové reklamy

Z videoportálu YouTube zmiznú 30 sekundové reklamy

Zdielať

Google vyhlásil, že pre lepšiu skúsenosť s reklamami odstráni 30 sekundové nepreskočitelné reklamy. Má to byť z dôvodu lepšej skúsenosti pre sledujúceho, tvorcu video obsahu, ale aj pre toho, kto si reklamnú plochu objednal.

To má nastať až v roku 2018 a hoci sa na prvý pohľad zdá, že sa situácia s reklamami zlepší, nemusí to tak byť. Google totiž ponúkne dvadsaťsekundové nepreskočitelné reklamy a zameria sa na častejšiu rotáciu reklám, ktoré budú vyskakovať počas prehrávania videa. Tie však budú minimálne šesť sekúnd nepreskočitelné. Video je totiž veľmi atraktívne miesto pre umiestnenie reklamy, čoho si je vedomý napríklad tiež Facebook, z ktorého má Google očividne najväčší strach, pretože sa vo Facebooku stáva video jednou z priorít budúcich plánov.

Ukladanie YouTube videí do počítača alebo iPhonov, či iPadov pre offline sledovanie je pohodlné. Ale dostať obľúbené videá z YouTube? Vyskúšaj Video Downloader a ulož videá a filmy na iPhone/iPad priamo, aby si si ich mohol vychutnať kamkoľvek ideš.

Zdroj: 9to5google

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno