Domov Novinky Na internet unikla zrejmá podoba očakávaného LG G6

Na internet unikla zrejmá podoba očakávaného LG G6

Zdielať

Dnes unikli ďalšie snímky veľmi očakávaného modelu, nadchádzajúcu vlajkovú loď spoločnosti LG – G6. Ten má byť po fiasku v podobe modelov G5 naozaj namakaný a úspešný, ako model G4. Na snímkach vidíme okrem lesklých, možno kovových zadnej časti, duálneho fotoaparátu s duálnym bleskom aj čítačku odtlačkov prstov a nápis G6 naspodku.

Ďaleko zaujímavejšia je však predná strana, kde vidíme už zapnutý telefón s aktívnou funkciou Always On, ktorá nás bude neustále informovať o čase, dátume, stavu nabitia a niekoľkých notifikácií. Naďalej vidíme v rohoch zaguľatený displej a veľmi tenký hornej rámik. Milovníci symetrických rámčekov tu však nepochodí, pretože spodná rámček je väčšia a obsahuje len logo LG.

Zdroj týchto fotografií tiež pridal aj údajné špecifikácie zariadenia. LG G6 má poháňať čipset Qualcomm Snapdragon 821, 4GB operačnej pamäte, 32GB rozšíriteľnej internej pamäte a akumulátor s kapacitou 3200 mAh. Displej s 2K rozlíšením ponúkne veľkú uhlopriečku 5,7 palca, avšak vďaka tenším rámčekom telefón nemusí v ruke pôsobiť až tak masívne. Zariadenie má tiež byť osadené quad-DACom pre lepšiu audio výstup a má byť tiež vodeodolné. LG predstaví G6 na svoje špeciálnu akciu 26. februára.

Zdroj: GSMarena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno