Domov Novinky Dievča požiadalo o prácu v Googli, odpovedal jej CEO!

Dievča požiadalo o prácu v Googli, odpovedal jej CEO!

Zdielať

Sedemročné dievčatko z Anglicka Chloe Bridgewater je nadšená zo svojho tabletu, na ktorom hrá logické hry, ktoré jej stiahol otec, že ​​sama napísala list do spoločnosti Google. A dostalo sa jej nevídané odpovede.

V jej listu stojí, že jej vysnívaná práca by bola v továrni na čokoládu, avšak vzhľadom k jej výsledkom v škole a láske k tabletu a záujmu o roboty, napísala samotnému „šéfovi Googlu“, kde žiada o prácu. Ešte väčšie prekvapenie ju však čakalo o niekoľko dní neskôr, kedy sa jej dostalo skutočnej odpovede od samotného CEO Googlu – Sundara Pichaie.

Ten vo vlastnoručne podpísanom listu zdôrazňuje, že je veľmi rád za jej záujem o prácu v Googlu a za jej záujem o techniku. Radí jej, že ak neprestane v tvrdej práci a pôjde si za svojimi snami, môže dostať prácu v Googlu či plávať na Olympijských hrách. Ďalej spomína, že až Chloe dokončí štúdium, teší sa na spoluprácu s ňou. Veríme, že to dodalo malé Chloe veľa sebavedomia a možno naozaj za niekoľko rokov dostane svoju vysnívanú prácu v Googli.

Zdroj: 9to5google

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno