Domov Návody Vhodné príslušenstvo pre Apple iPhone 13 Pro

Vhodné príslušenstvo pre Apple iPhone 13 Pro

Zdielať

Otázka, či je dobré mať smartfón chránený voči nárazom a pádom, sa zdá byť zbytočná.

Avšak aké puzdro alebo ochranné sklo je vhodné pre konkrétny model telefónu? Pozrime sa aké sú v súčasnosti možnosti na našom trhu. Pre mnohých používateľov je puzdro ďalšou úrovňou zabezpečenia a ochrany pomerne drahých smartfónov. Ich základnou funkciou je stlmiť, resp. absorbovať nárazy tak, aby displej a telo smartfónu zostali funkčné a pokiaľ možno neporušené. Niektorí používatelia majú radi puzdrá len kvôli estetike a striedajú viacero motívov pre rôzne nálady, príležitosti a dokonca aj oblečenie. Nech už je to akokoľvek, mať na telefóne iPhone puzdro je štandard. Pre používateľov, ktorí chcú, aby vynikol dizajn ich telefónu, odporúčame priehľadné puzdro, cez ktoré vidieť farbu aj logo výrobcu. Ideálne je, aby okraje puzdra a zaoblené hrany (rohy)  boli spevnené a tiež aby mierne vyčnievali nad displej. To je z hľadiska bezpečnosti mimoriadne dôležité, keďže mobily sú najviac citlivé práve na týchto miestach. Pri páde sú to často kritické miesta, vystavené možnému poškodeniu. Otestovali sme Green On anti-burst case, ktorý všetky uvedené podmienky spĺňa.

Dobré puzdro je rozumná investícia do každého modelu iPhone. Aj ten najlacnejší iPhone je drahý a správne puzdro ponúka ochranu pred poškriabaním či prasklinami.  Priehľadný kryt v tomto prípade ponúka veľmi dobrý základ najmä preto, že sa nestratí dizajn chráneného zariadenia. V našom prípade ide o iPhone 13 Pro v modrej farbe, ktorý v ochrannom puzdre od Green On vyzerá veľmi dobre. Páči sa nám, že okrem ochrannej funkcie nepridáva telefónu na hmotnosti ani na rozmeroch, čím sa zachováva aj príjemné držanie telefónu počas dňa. Puzdro je jednoduché, bezpečné a v rohoch má vystuženie na ochranu proti pádu. Vnútorná strana je hladká bez ďalších prvkov. Azda jedinú výčitku máme k zadnej strane, ktorá je lesklá a zachytáva odtlačky prstov.

Z pohľadu bezpečnosti je rovnako dôležité aj ochranné sklo na displeji smartfónu. Ochranné 5D sklo Mr. Monkey plní veľmi dobre svoju funkciu a chráni displej mobilného telefónu pred jeho poškriabaním alebo úplným rozbitím. Tvrdené sklo pritom zachováva pôvodnú kvalitu displeja a bezpečne ho chráni. Za výhodu považujeme rýchlu inštaláciu na samotnú dotykovú plochu nalepením. Súčasťou balenia je plastová stierka, ktorá umožní pritlačiť ochranné sklo na displej a zbaviť sa tak vzduchových bublín; ďalej čistiaca handrička, ktorá slúži na odstránenie prachu a iných nečistôt a samolepka na odstránenie prachových častíc. Postup samostatnej inštalácie je veľmi jednoduchý. Pomocou priloženej navlhčenej handričky dôkladne odmastíme a vyčistíme povrch displeja, následne osušíme displej handričkou z mikrovlákna, pomocou samolepky sa zbavíme prachových častíc, následne odstránime zo spodnej časti skla ochrannú fóliu. Pritlačíme sklo na mobil prstami, handričkou a priloženou stierkou vytlačíme všetky vzduchové bubliny.

EuroGSM má pritom v portfóliu široký výber puzdier aj krycích skiel a najmä výbornú zákaznícku podporu, z ktorej sme boli nadšení. Za zásadný prínos považujeme najmä dobré ceny, tovar doručený veľmi rýchlo (do jedného dňa), ale tiež aj milý, ústretový, príkladný prístup. Takto si predstavujeme komunikáciu so zákazníkom.

Zapožičal: EuroGSM

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno