Domov Novinky WhatsApp pripravuje novú funkciu a prémiové predplatné

WhatsApp pripravuje novú funkciu a prémiové predplatné

Zdielať

Možnosť opustiť skupinu bez notifikovania ostatných členov skupiny a nové predplatné pre biznis používateľov bude čoskoro realita.

WhatsApp pre Android a iOS sa čoskoro dočká novej funkcie: možnosť opustiť chatovaciu skupinu bez notifikovania ostatných členov skupiny. Aplikácia v súčasnosti ponúka možnosť založiť skupiny s až 512 členmi a je prirodzené, že používatelia nechcú vidieť, keď skupinu niekto opustí. Aspoň tak si to spoločnosť myslí, a preto v budúcnosti budú môcť členovia skupín skupinu opustiť bez notifikovania ostatných. Podľa informácii zo zahraničného servera, notifikáciu dostane iba admin skupiny a dotyčný používateľ. Funkcia je stále vo vývoji a jej náhľad bol možný len vďaka desktopovej verzie.

Spoločnosť stojaca za platformou taktiež pripravuje nové prémiové predplatné pre biznis zákazníkov. Jedna z prémiových funkcií bude možnosť nalinkovať na jeden účet až 10 zariadení. V súčasnosti aplikácia taktiež umožňuje vytvoriť link obsahujúci telefónne číslo, prostredníctvom ktorého je možné kontaktovať poskytovateľa služby alebo obchodu; WhatsApp Premium umožní vytvoriť linky s vlastným obsahom, cez ktorý budú môcť (potenciálni) zákazníci kontaktovať predajcu. Nie je celkom jasné, kedy sa tieto nové funkcie dostanú do ostrej prevádzky, ani aké ďalšie funkcie budú súčasťou prémiového predplatného.

Zdroj

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno