Domov Novinky Unikli parametre nasledujúcej vlajkovej lode od LG

Unikli parametre nasledujúcej vlajkovej lode od LG

Zdielať

lg_logo_newĎalšia vlajková loď spoločnosti LG bude mať názov LG G3 príde samozrejme s  Androidom. Unikli špecifikácie a screenshot, ktorý ukazuje nový vzhľad prostredia LG.

Uniknuté špecifikácie hovoria o 5,5 palcovom QHD displeji (2560×1440 pixelov). Ďalšie hovoria o štvorjadrovom procesore Snapdragon a 13 MPx zadnom fotoaparáte. Súbor UA Prof uvádza variant Snapdragon 800, ale skôr je rozumné očakávať novší hardware ako je Snapdragon 801 pre toto zariadenie.

Pozrite sa na všetky uniknuté špecifikácie pre LG G3 kandidáta:

  • Operačný systém: Android 4.4.2
  • Displej: 5,5 palcový Quad HD (2560×1440 pixlov)
  • Procesor: štvorjadrový Qualcomm Snapdragon MSM8974AA, taktovaný na 2,3 GHz
  • Pamäť: 3 GB RAM + 32 GB ROM + microSD karta do 64 GB
  • Fotoaparát: zadný 13 MPx a predná 2 MPx
  • Pripojenie: LTE/EVDO/IS2000, GPS, Wi-Fi, Bluetooth

LG-phone-leak-out3LG-phone-leak-out1

Mali by sme veriť tomuto úniku? Je dôležité vedieť, že to prišlo zo súboru User Agent Profil (UA Prof), typ špecifikácie súborov, ktoré opisuje model, veľkosť obrazovky a ďalšie funkcie prístroja pred tým, než bude oficiálny. Takýto súbor nie je povinný, ale zvyčajne po uvoľnení je dodávaný výrobcom smartfónu (v tomto prípade od LG) a je to takmer oficiálne potvrdenie existencie daného zariadenia. To však neznamená, že LG nemôže zmeniť veci na poslednú chvíľu, aj keď netreba brať nič ako samozrejmosť  až do oficiálneho predstavenia smartfónu.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokPorovnanie špecifikácii Galaxy S5 vs OnePlus One
Nasledujúci článokNové UI pre Google kalendár v Androide
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno