Domov Novinky Unikli parametre nasledujúcej vlajkovej lode od LG

Unikli parametre nasledujúcej vlajkovej lode od LG

Zdielať

lg_logo_newĎalšia vlajková loď spoločnosti LG bude mať názov LG G3 príde samozrejme s  Androidom. Unikli špecifikácie a screenshot, ktorý ukazuje nový vzhľad prostredia LG.

Uniknuté špecifikácie hovoria o 5,5 palcovom QHD displeji (2560×1440 pixelov). Ďalšie hovoria o štvorjadrovom procesore Snapdragon a 13 MPx zadnom fotoaparáte. Súbor UA Prof uvádza variant Snapdragon 800, ale skôr je rozumné očakávať novší hardware ako je Snapdragon 801 pre toto zariadenie.

Pozrite sa na všetky uniknuté špecifikácie pre LG G3 kandidáta:

  • Operačný systém: Android 4.4.2
  • Displej: 5,5 palcový Quad HD (2560×1440 pixlov)
  • Procesor: štvorjadrový Qualcomm Snapdragon MSM8974AA, taktovaný na 2,3 GHz
  • Pamäť: 3 GB RAM + 32 GB ROM + microSD karta do 64 GB
  • Fotoaparát: zadný 13 MPx a predná 2 MPx
  • Pripojenie: LTE/EVDO/IS2000, GPS, Wi-Fi, Bluetooth

LG-phone-leak-out3LG-phone-leak-out1

Mali by sme veriť tomuto úniku? Je dôležité vedieť, že to prišlo zo súboru User Agent Profil (UA Prof), typ špecifikácie súborov, ktoré opisuje model, veľkosť obrazovky a ďalšie funkcie prístroja pred tým, než bude oficiálny. Takýto súbor nie je povinný, ale zvyčajne po uvoľnení je dodávaný výrobcom smartfónu (v tomto prípade od LG) a je to takmer oficiálne potvrdenie existencie daného zariadenia. To však neznamená, že LG nemôže zmeniť veci na poslednú chvíľu, aj keď netreba brať nič ako samozrejmosť  až do oficiálneho predstavenia smartfónu.

Zdroj: Phonearena

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno