Domov Novinky Nové UI pre Google kalendár v Androide

Nové UI pre Google kalendár v Androide

Zdielať

Google_SearchGoogle v súčasnosti testuje funkcie z Gmailu, mení používateľské rozhranie a pridáva nové funkcie pre Google kalendár. Rovnako ako mnoho iných spoločností, Google testuje veľa svojho softvéru interne, avšak nejaký ten únik vždy je.

Nedávno Russell Holly používal telefón so systémom Android s novou internou verziou. Timely je interný názov spoločnosti Google pre aplikáciu Kalendár, ktorú má každé zariadenie Android. Ako môžeme vidieť screenshoty, ktoré boli zachytené z tejto aplikácie, boli rozšírené spôsoby na ochranu identity účtu užívateľa.

Novinka, ktorú si všimnete v tejto novej verzii Google Kalendára, je kompletne upravené UI – jemnejšie rozhranie s veľmi jednoduchým ovládaním. Posúvanie z jedného mesiaca na ďalší mesiac odhalila parallex efekt. Zdá sa, že Google sa už inšpiruje pri iOS aj pri Windows Phone 8.1. Náhodnosť vybraných snímok  pripomína domovskú obrazovku Chromecast. Je to masívna zmena.

Google kalendár I

Dve veľké funkcie, ktoré vytŕčali, boli denná agenda a sociálna integrácia. Denný program pripomína rôzne schôdzky či mítingy, netreba tak už otvárať dalšiu aplikáciu. Z Google+ je možné vytiahnuť narodeniny. Dátum vydania nie je zatiaľ známy, ale predpokladá sa predstavenie na vývojarskej konferencii Google. Aplikácia je už údajne hotová.

Google kalendár II

Zdroj: Geek

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno