Domov Novinky uGo Fen 2.0: Plnohodnotný dron pre pilotov-začiatočníkov

uGo Fen 2.0: Plnohodnotný dron pre pilotov-začiatočníkov

Zdielať

uGo Fen 2.0 je dron určený pre menej náročných používateľov, alebo pre tých, ktorí do sveta dronov ešte len vstupujú. Dron má viacero praktických funkcií, ktoré uľahčujú ovládanie a učia pilota dron ovládať. Priebeh letu je možné zaznamenať pomocou vstavanej kamery VGA na pamäťovú kartu a tešiť sa z neopakovateľných videozáberov a fotografií.

Dron má niekoľko užitočných funkcií, medzi ktoré patrí automatické udržiavanie letovej hladiny a automatický vzlet a pristátie. Tieto funkcie uľahčujú ovládanie a dron je preto vhodný aj pre pilotov-začiatočníkov. Taktiež umožňuje vykonávať niekoľko rôznych trikov, ako napríklad preklápanie a rotáciu o 360°. Vďaka menším rozmerom a chráničom vrtúľ je vhodný na lietanie nielen vonku, ale aj v uzavretom priestore, alebo väčšej miestnosti. Na otvorenom priestranstve je jeho dosah do 60 metrov.

Medzi ďalšie funkcie patrí: automatický návrat v smere štartovej pozície, obrátený režim, tri rýchlostné režimy (max. 5 m/s), alebo núdzové vypnutie motora. Integrovaná VGA kamera umožňuje zhotovovať videa, alebo atraktívne fotografie z vtáčej perspektívy. Dron je pripravený vyštartovať po rozbalení, vyžaduje iba pripojenie batérie. Tento model je vybavený dobíjacou batériou 300 mAh, čo postačuje na 7 – 10 minút letu. Batériu je možné dobíjať pomocou pribaleného USB kábla. Súčasťou balenia je taktiež ergonomický ovládač v tvare gamepadu. Dron uGo Fen 2.0 je dostupný za 37 eur.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno