Domov Novinky Ťuki oslavuje prvé narodeniny

Ťuki oslavuje prvé narodeniny

Zdielať

Obľúbená postavička Ťuki oslavuje prvé narodeniny. Pre najmenších si kohútik pripravil viacero prekvapení: deti sa môžu tešiť na nové rozprávky a zábavné súťaže.

Tuki TV 01

Všetci zákazníci Magio televízie budú môcť sledovať kanál Ťuki TV až do konca augusta úplne zadarmo bez ohľadu na to, aký balík služieb majú aktivovaný. Ponuka platí pre všetkých zákazníkov televíznych služieb – teda zákazníkov s Magio IPTV (HD verzia), Magio Sat aj Magio GO.

V druhom roku sa deti môžu tešiť na úplne novú exkluzívnu kreslenú rozprávku Ťukiho dobrodružstvá s Ťukim v hlavnej úlohe. Okrem Ťukiho v nej budú vystupovať aj ďalšie zvieracie postavičky.

Novinkou je aj druhá séria Pesničkového neposlušníka s úplne novými pesničkami s Mirom Jarošom, ktorý deti hravou formou učí, ako si umývať ruky, správať sa na ceste, kedy použiť čarovné slovíčka a ďalšie užitočné veci.

V druhom roku čakajú na deti ďalšie nové série rozprávok: Rozprávky z machu a papradia, Staviteľ Bob, Ovečka Shaun IV., Žížaláci, Tobias Totz a jeho lev, Dobrodružstvá pána času, Malá hviezdička a Policajná hliadka.

Na Facebooku od 1. do 15. júna prebieha súťaž pre škôlky o plyšové hračky Ťuki a návštevu Mira Jaroša s maskotom Ťukiho priamo vo výhernej škôlke. Stačí, aby deti nakreslili Ťukiho ako oslavuje narodeniny, a aby ich rodičia pridali obrázok do komentára na stránke Telekomu na Facebooku spolu s názvom škôlky za ktorú súťažia. Z desiatich materských škôl s najvyšším počtom hlasov si Ťuki vyberie ten najkrajší, ktorý získa cenu.

Zdroj: TS