Domov Novinky TP-Link predstavuje nový vonkajší Wi-Fi prístupový bod

TP-Link predstavuje nový vonkajší Wi-Fi prístupový bod

Zdielať

Spoločnosť TP-Link predstavuje na slovenskom trhu nové prístupové body s napájaním cez dátovú sieť Ethernet. TP-Link EAP110-Outdoor je odolný vonkajší Wi-Fi prístupový bod (access point) s podporou technológie 2×2 MIMO, ktorá umožňuje pripojenie viacerých používateľov súčasne plnou rýchlosťou až 300 Mbps.

Vďaka napájaniu technológiou PoE prostredníctvom ethernetového portu odpadá nutnosť vedenia dvojitej kabeláže, čo spolu s variabilnými možnosťami montáže na stenu či stožiar poskytuje flexibilitu pri umiestňovaní a to až do vzdialenosti 60 metrov od bodu pripojenia. Access point je určený pre celoročné umiestnenie vonku.

Jeho ochranu pred nepriaznivými poveternostnými vplyvmi zaisťuje vodotesné a prachotesné puzdro z odolného materiálu s certifikáciou IP65. Zariadenie je chránené proti blesku do 6 KV a má antistatickou ochranu do 15 KV. Externé antény zaisťujú pokrytie do vzdialenosti 200 metrov na voľnom priestranstve.

TP-Link EAP115-Wall je vnútorný prístupový bod s maximálnou rýchlosťou 300 Mbps určený k montáži na stenu do inštalačných krabíc. Svojím minimalistickým, diskrétnym prevedením v bielej farbe nenaruší dizajn žiadneho interiéru. Podpora napájania cez Ethernet (PoE 802.3af) umožňuje pohodlnú inštaláciu s nízkymi nákladmi aj pri zapojení vedľa už existujúcej metalickej siete.

Prístupové body TP-Link EAP115-Wall sú vhodným riešením obecne v budovách, kde stavebné konštrukcie bránia šíreniu signálu do jednotlivých priestorov. Pre správu prístupových bodov slúži voľne dostupný centrálny riadiaci softvér Auranet Controller, ktorý umožňuje konfiguráciu, ovládanie a aktualizáciu zariadení z akéhokoľvek počítača pripojeného v sieti.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno