Domov Novinky Tipy a triky: Návod ako získať Windows 10 October Update!

Tipy a triky: Návod ako získať Windows 10 October Update!

Zdielať

Používatelia môžu oficiálne získať októbrovú aktualizáciu za niekoľko dní – od 10. októbra. Ako ju však získať oveľa skôr? Čítajte ďalej.

Microsoft od vydania Windows 10 zmenil štýl aktualizácií. Namiesto veľkých raz za 3-4 roky (ako napr. Windows 7, 8, atď.) sa rozhodla spoločnosť aktualizovať desinu. Najnovší oficiálny build, ktorý uzrie svetlo sveta oficiálne pre všetkých až o niekoľko dní však môžete mať oveľa skôr!

Tip: Čo zásadné prináša najnovšia aktualizácia? Kliknite sem a čítajte.

Windows 10 October 2018 Update prináša napríklad tmavú tému aj do prieskumníka (predchádzajúca verzia umožnila nastaviť tmavú tému pre nastavenia). Používatelia, ktorí chcú aktualizáciu získať manuálne a medzi prvými, môžu vykonať len zopár veľmi jednoduchých krokov.

Aktualizáciu vyvolá používateľ s nástrojom Update Assistant, ktorý je k dispozícii priamo z webu Microsoftu. Po stiahnutí program spustí. Ten následne skontroluje, či je k dispozícii nová aktualizácia. Ak je, automaticky stiahne aktualizáciu a počká na používateľov pokyn a nainštaluje ju.

Ďalšia možnosť, ako získať najnovšie aktualizácie aj v budúcnosti medzi prvými, je možnosť prihlásiť sa do vývojárskeho programu Windows Insider. Poteší možnosť hocikedy z neho vystúpiť.

Sme zvedaví, či sa objavia aj na najnovšej aktualizácii bugy a chyby tak, ako to bolo napríklad na April update. Alebo, žeby si tentoraz Microsoft Insideri spravili lepšie svoje úlohy a vychytali chyby? Ak však nejaké bugy ostali ešte z minulej verzie neopravené, tak veríme, že tento raz ich opravili.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno