Domov Novinky Veľká októbrová aktualizácia Windows 10 je tu. Čo prinesie?

Veľká októbrová aktualizácia Windows 10 je tu. Čo prinesie?

Zdielať

Už 10.októbra sa môžu používatelia Windows 10 tešiť na novú aktualizáciu. Jednou z noviniek bude možnosť zrkadlenia displeja. Tá by na rozdiel od Mac OS mala vo Windows 10 prebiehať s plnou podporou všetkých aplikácií, kdežto tam to funguje len pri vybraných aplikáciach spoločnosti Apple.

Fungovať by to všetko malo vďaka aplikácií Your Phone, ktorú so sebou aktualizácia prináša. Microsoft vyhlásil, že nezáleží na platforme smartfónu a tak si ho budete môcť spárovať ako s Androidom, tak aj s iOS. Kým doteraz bola aplikácia dostupná len pre členov Insider Programu, teraz sa dostane už na všetky zariadenia. Stane sa tak už 10. októbra, kedy je naplánovaná veľká jesenná aktualizácia Windows 10.

Tip: získať najnovšiu aktualizáciu už teraz je jednoduché! Ako na to? Návod ako získať Windows 10 October 2018 Update!

Dark mode – Tmavá téma

Windows 10 prinesie svoj vlastný Dark mode, ktorý bude funkčný pre všetky aplikácie spoločnosti Microsoft. Ide o Prieskumník, Nastavenia, Obchod a pod. Zmeniť si tému zo svetlej na tmavú budete môcť jendoducho v Nastaveniach. Medzi ďalšie novinky patrí aj vylepšenie appky Nástroj na vystrihávanie (“Snipping tool”) na Snip & Sketch, ktorá by mala prísť s novými zjednodušenými funkciami.

Zdroj: cnet.com

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno