Domov Novinky Televízia od Orangeu prináša nový dizajn a funkcie

Televízia od Orangeu prináša nový dizajn a funkcie

Zdielať

Zákazníci televízie od Orangeu môžu využívať televízne menu s novým vzhľadom, keďže operátor postupne nasadzuje vynovený dizajn FiberTV. V rámci vylepšení pribudlo aj niekoľko nových funkcionalít.

orange-fibertv-novy-dizajn-01

V týchto dňoch je už nový vzhľad dostupný pre prakticky všetkých používateľov televízie. Prichádza nové menu, v prehľadnejšom šate, s moderným dizajnom a novým usporiadaním, ale zmeny priniesli aj jednoduchšie ovládanie či nové funkcionality.

Zákazníci sa s vylepšeniami stretnú hneď pri spustení menu svojej televízie. K najviditeľnejším zmenám totiž patrí priehľadné hlavné aj kontextové menu, ktoré umožňuje aj počas navigácie v menu zároveň sledovať program v pozadí.

Namiesto pôvodnej formy ikoniek je hlavné menu usporiadané prehľadnejšie do viacerých kategórií na horizontálnej a vertikálnej osi. Vďaka novému usporiadaniu sa tak v ňom divák orientuje jednoduchšie a rýchlejšie. Zákazníci so set-top boxom Evo 4 ho zároveň budú mať k dispozícii vo vysokom HD rozlíšení.

orange-fibertv-novy-dizajn-02

Nové rozhranie tiež umožnilo flexibilnejší pohyb v nahrávkach – popri pretáčaní programu pribudlo posúvanie po dlhších časových úsekoch. Funkcionalita vyhľadávania pribudla do ponuky každej kategórie či už je to televízia, nahrávanie, videopožičovňa a podobne.

Zákazníkom so set-top boxom typu Evo 4 zároveň zmeny prinášajú aj možnosť nastaviť si rýchlejší štart set-top boxu, ktorý bežnú dobu zapnínania zariadenia citeľne skracuje. Pri rýchlom štarte sa zariadenie úplne nevypína, preto je len potrebné raz za čas set-top box reštartovať, respektíve vypnúť, aby mohli prebehnúť prípadne aktualizácie softvéru.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno