Domov Novinky Televízia JOJ sprístupnila aplikáciu na Google Play

Televízia JOJ sprístupnila aplikáciu na Google Play

Zdielať

joj-plus-wauSte fanúšikom televízie JOJ, JOJ Plus a WAU? Práve televízia JOJ spustila aplikáciu na Google Play Store – čo všetko prinesie si môžte prečítať v tomto článku. Aplikácia obsahuje live vysielanie, kompletný archív a televízny program. Vďaka aplikácii je teraz možné sledovať televízie JOJ, PLUS a WAU kdekoľvek a kedykoľvek.

Aplikáciu je možné nainštalovať do smartfónu a tabletu s operačným systémom Android 3.0 a vyšším. Teraz vám už neujde ani minúta vlastnej tvorby TV JOJ, ani minúta najlepšieho spravodajstva na Slovensku. Sledovať môžete seriály, veľké televízne šou, súťaže a správy úplne nerušene a v tej najlepšej kvalite.

Živé vysielanie: Umožňuje vidieť premiéru všetkých seriálov a relácií z dielne TV JOJ, PLUS a WAU. Premiérové časti seriálov ako Panelák, Klan, Pod povrchom, ale aj obľúbených relácií ako Súdna sieň, Noviny TV JOJ, Krimi, Šport, Najlepšie počasie, Česko Slovensko má talent a mnoho ďalších…

Joj aplikaciaJoj aplikacia-2

Archív: V archíve nájdete všetky svoje obľúbené relácie a seriály ako Panelák, Mafstory, Profesionáli, Pod povrchom, Česko Slovensko má talent, Hotel Paradise, Extrémne rodiny a mnoho ďalších. Jednoducho si vyberiete z ponuky, vyberiete epizódu a nerušene si pozriete čokoľvek čo ste nestihli.

Obľúbené: Možné vytvoriť si zoznam svojich najobľúbenejších seriálov a relácií a zjednodušiť si tak prístup k nim.

Joj aplikacia-3

Počas toho čo sme aplikáciu skúšali sme boli milo prekvapení rýchlosťou načítania videa a samozrejme oceňujeme aj veľmi prehliadné jednotlivé sekcie. Celá aplikácia pôsobí veľmi dobre a určite si ju obľúbite, keďže momentálne žiadna televízia nemá takúto aplikáciu. Preto túto aplikáciu televízie JOJ chválime a pevne veríme, že nebude časom spoplatnená, alebo obmedzená. Aplikácia je k dispozícií na stiahnutie od 20. marca 2014 zdrarma.

Zdroj: Google Play

Zdielať
Predchádzajúci článokReálne skúsenosti po týždni s Windows 8.1 Update 1
Nasledujúci článokRecenzia: LG G Flex
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno