Domov Novinky Sygic prináša novú funkciu: Informácie o cenách paliva

Sygic prináša novú funkciu: Informácie o cenách paliva

Zdielať

GPS navigačná aplikácia Sygic, ktorú používa viac ako 130 miliónov ľudí na celom svete, predstavila novú funkciu informujúcu vodičov o cenách paliva počas ich ciest. Nová informačná služba o cenách paliva bude spustená 7. júna 2016 pre Android a 14. júna 2016 pre iOS, pričom informácie bude získavať od poskytovateľa Oil Price Information Service (OPIS).

Sygic Fuel aOS 01

Používatelia budú mať prístup k cenám paliva v reálnom čase. Vďaka možnosti zadania údajov o svojom vozidle budú cenové odhady ešte presnejšie. Služba Ceny paliva bude spustená v Európe, USA a v Kanade, pričom prémioví používatelia aplikácie dostanú túto funkciu zadarmo.

Vďaka spoločnosti Sygic tak budú mať vodiči svoje výdavky na palivo pod kontrolou. Stačí zadať informácie o modeli a veku vozidla a budú mať k dispozícii presnejšie odhady o spotrebe paliva počas svojich ciest. Aj iné aplikácie, napríklad Mapy Google a Waze, majú podobné funkcie, no neponúkajú možnosť pridať údaje o konkrétnom vozidle.

Sygic Fuel aOS 02

Odhady, ktoré poskytujú, sú teda menej presné. Navigačnú aplikáciu Sygic opísalo BBC ako jednu z najúspešnejších aplikácií na svete. Pri jej stovkách miliónov používateľov po celom svete je jasné, prečo získala takýto prívlastok. GPS služby používa vo svojich zariadeniach globálne 74% zo všetkých vlastníkov smartfónov.

Zdroj: Sygic

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno