Domov Novinky Predstavujeme skladaciu klávesnice Beik na cesty

Predstavujeme skladaciu klávesnice Beik na cesty

Zdielať

Na trh prichádza produkt, ktorý predstavuje pomoc používateľom mobilných zariadení, ide o malú skladaciu klávesnicu Beik HB006. Pravdepodobne ste sa už dostali do situácie, kedy ste potrebovali napísať obsiahlejší text, čo bolo na dotykovej klávesnici telefónu značne nepohodlné.

Beik HB006 01

Používateľa môže pracovná úloha zastihnúť kdekoľvek alebo potrebuje byť neustále pripravení riešiť e-maily, je malá skladacia klávesnica vhodným doplnkom. Aj keď so sebou nebudete mať práve notebook, budete môcť byť s tabletom alebo telefónom skutočne produktívny.

Klávesnicu Beik HB006 možno jednoducho rozložiť, jej puzdro použiť ako stojan pre telefón alebo tablet a okamžite pohodlne písať. Či už ide o telefón alebo tablet so systémom Android, iOS alebo Windows, klávesnica so systémami spolupracuje. Vďaka pripojení cez Bluetooth ju možno pripojiť takmer k akémukoľvek zariadeniu.

Beik HB006 03

Hmotnosť je iba 183 gramov, v spojení s praktickým puzdrom/stojanom potom približne 300 gramov a v zavretom stave sú jej rozmery 145×92 mm. Vďaka tomu sa vojde ľahko do väčšieho vrecka alebo akékoľvek príručnej tašky. Klávesnica je vstavaná do elegantného a zároveň odolného puzdra, takže znesie aj menej citlivé zaobchádzanie, čo sa na cestách hodí.

Pre jej dobíjanie možno využiť rovnakú nabíjačku s USB konektorom, ako pre mobilný telefón. Na jedno nabitie zvládne až 80 hodín písanie a k jej zapnutie ju stačí jednoducho rozložiť. Klávesnica Beik HB006 je k dispozícii za odporúčanú koncovú cenu 55 eur.

Zdroj: Beik