Domov Novinky Sony potvrdilo najbližšie aktualizácie

Sony potvrdilo najbližšie aktualizácie

Zdielať

SonyXperiaLogoSpoločnosť Sony na svojom blogu potvrdila, že aktualizácia na Android 4.4 KitKat príde, po aktualizácii 4.3 Jelly Bean.

Sony na svoj blog napísal: “Sme radi, že vám môžme oznámiť, že začneme aktualizáciu Android 4.3 pre zariadenia Xperia Z , Xperia ZL , Xperia ZR , Xperia Tablet Z , Xperia SP , Xperia Z Ultra a Xperia Z1 od budúceho mesiaca.”

A taktiež potvrdili aj ďalšie modely: “Áno, môžeme potvrdiť, že Xperia T , Xperia TX a Xperia V budú modernizované, na Android Jelly Bean 4.3, tiež od budúceho mesiaca.

Prvé smartfóny, ktoré dostanú aktualizáciu na Android 4.4 KitKat budú k dispozícii pre: Xperia Z, Xperia ZL, Xperia Tablet Z, Xperia Z Ultra a Xperia Z1.

Pozn.: čas a dostupnosť sa môžu líšiť v závislosti na regióne.

Zdroj: Sonymobile blog

Zdielať
Predchádzajúci článokDrop test: Google Nexus 5
Nasledujúci článokApple iPad Air sa vznietil v predajni
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno