Domov Novinky Moto X Developer Verzia klesla na 550 dolárov

Moto X Developer Verzia klesla na 550 dolárov

Zdielať

MotoX developer EditionAko niektorí z Vás možno vedia, Motorola tiež predáva odomknutá verziu Moto X v USA. Developer Edition, ako sa jej hovorí, je dodávaný s odomknutou sieťou rovnako ako odomknutý bootloader, čo vám umožní použiť akúkoľvek GSM SIM kartu vo smartfóne, alebo nainštalovať vlastnú ROM. 

Odomknutá verzia bola pôvodne predávaná za 649,99 dolárov, ale Motorola sa považovala za vhodné aby sa cena znížila o 100 dolárov, a priblížiť sa k 549,99 dolárov.

Špecifikácie Developer Edition je identický ako zamknutá verzii. Získate rovnaký 4,7 palcový AMOLED displej 720p, 10 megapixelový fotoaparát, Motorola X8 Mobile Computing System, dvojjadrový procesor Snapdragon S4 s taktom 1,7 GHz a štvorjadrový grafický čip Adreno 320 s vyhradeným prirodzeným jazykom a kontextuálný výpočtový procesor , 2 GB RAM, 32 GB úložného priestoru, 2200 mAh batéria a Android 4.2.2 Jelly Bean. Developer Edition prichádza v špeciálnej čiernej a bielej farebnej kombinácii.

Ak máte záujem, smartfón si môžete zakúpiť na webovej stránke spoločnosti Motorola.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokApple iPad Air sa vznietil v predajni
Nasledujúci článokRecenzia: Lenovo IdeaPad U430 Touch
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno