Domov Novinky Drop test: Google Nexus 5

Drop test: Google Nexus 5

Zdielať

nexus 5Zakladatelia stránky androidauthority spravili drop test novinky Google Nexus 5 priamo v srdci Googleplex. Ako táto novinka dopadla sa dozviete v pripojenom videu.

Cena 350 dolárov, za ktorú uviedla spoločnosť Google spomínaný smartfón na Google Play Store je zaujímavá. Ako smartfón obstál pri páde na zadnú hranu, dolnú hranu a na displej? Podľa doleuvedeného videa dopadli prvé dva testy relatívne v pohode, ale pád na displej nás zaskočil. A to doslova. Pýtate sa prečo? No keď si pozriete video určite nám dáte za pravdu.

Takto rozbitý displej je dosť veľký problém pri ďalšom používaní. Smartfón sa podľa stránky iFixit.com dá pomerne ľahko opraviť. Koľko však bude stáť nový displej je otázne.

Zdroj: Androidauthority

Zdielať
Predchádzajúci článokLenovo zverejňuje výsledky za druhý štvrťrok 2013
Nasledujúci článokSony potvrdilo najbližšie aktualizácie
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno