Domov Novinky Sony: Aktualizácia pre Xperia Z, ZL, ZR a Xperia tablet Z

Sony: Aktualizácia pre Xperia Z, ZL, ZR a Xperia tablet Z

Zdielať

Sony update KitKatSony včera vo večerných hodinách začalo zasielať aktualizáciu Android 4.4 Kitkat pre svoje smartfóny Xperia. Aktualizáciu dostanú všetky Xperia Z , Xperia ZL, Xperia ZR a Xperia Tablet Z po celom svete už čoskoro. Samozrejme, proces je postupný, ale mal by byť dokončený v priebehu niekoľkých týždňov.

Nový firmvér obsahuje najnovší Android 4.4 Kitkat so všetkými jeho vylepšeniami, vylepšené notifikačnej lišty a rýchle nastavenie, nové animácie používateľského rozhrania a tapety, aktualizované multimédia a systémové aplikácie Sony a kompatibilitu.

Tu je úplný zoznám zmien:

  • Android 4.4 KitKat – zlepšenie výkonnosti a optimalizácia používateľského rozhrania
  • Nové animácie a živé tapety na lockscreen a homescreen
  • Zdokonalená notifikačná lišta a Quick Settings, prispôsobiteľné oznámenia
  • Aktualizovaný e-mail, inteligentná Sociálna kamera a režim Stamina
  • Aktualizované Sony Media aplikácie: prehrávač walkman, Album a filmy, s integráciou cloud služby Sony Entertainment Network.  Sony Entertainment Network a PlayMemories integrácia s viac intuitívným používateľským rozhraním, lepšou rýchlosťou sťahovania, a ďalšie
  • Xperia Témy na stiahnutie UI baliček od Sony Select
  • Kompatibilita so SmartBand SWR10 a Lifelog app – čo vám umožní nahrávať sociálne, fyzické a zábavné aktivity a nechá všetko zobraziť v krásnom rozhraní

Hneď ako Sony ukončí aktualizáciu týchto Xperia smartfónov a tabletov, zameria sa na aktualizovanie Xperia T2 Ultra , Xperia E1 a Xperia M2 na KitKat. Ich aktualizácia je naplánovana počas júla.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokNetflix bude v ďalších Európskych krajinách
Nasledujúci článokGalaxy S4 I9505 dostane detský mód a Knox 2.0
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno