Domov Novinky Huawei pracuje na smartfóne Ascend D3

Huawei pracuje na smartfóne Ascend D3

Zdielať

huawei-ascend-d3Ak ste si mysleli, že spoločnosť Huawei pre tento rok priniesla len štýlový Ascend P7, zrejme potešíme informáciou, že spoločnosť pripravuje ďalší smartfón a tým je Ascend D3. Tento smartfón nahradí minuloročný Ascend D2.

Ascend D3 má displej s rozlíšením 1080p, a osemjadrový procesor HiSilicon Kirin 920, ktorý obsahuje štyri jadrá taktované na 1,8 GHz a štyri jadrá na 1,5 GHz. Čo je najzaujímavejšie na tejto snímke je fakt, že má veľmi úzke horné a dolné rámy, ak nepočítame takmer neexistujúce bočné rámy.

Nie je to ešte na úrovni Sharps EDGEST (na obrázku nižšie) dizajnu, ale zdá sa, že je strašne blízko, nakoniec montáž veľkého displeja vo veľmi ovládateľnom jednou rukou šasi. Ascend D3 sa očakáva, že bude predstavený v Číne počas budúceho mesiaca a cenovkou okolo 469 dolárov, a potom by mal byť dostupný aj na iných trhoch.

sharp-aquos-mini-shl22

Hovorí sa tiež, že Huawei pracuje na vlastnom Quad HD smartfóne, ale ten zrejme príde najskôr počas septembra.

Zdroj: GSMarena

Zdielať
Predchádzajúci článokRad Toshiba Satellite L notebooky pre bohatú zábavu
Nasledujúci článokX2 bude ďalší Android smartfón Nokie
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno