Domov Novinky Smartfón OnePlus: 13 MPx fotoaparát a 2160p video

Smartfón OnePlus: 13 MPx fotoaparát a 2160p video

Zdielať

oneplus-pete-lauOnePlus na svojich fórach postupne zverejňuje podrobnosti o tom, ako a prečo technický tím vybral kameru pre nadchádzajúci smartfón OnePlus One. Tím si vybral Sony Exmor IMX214. Je vybavený 13 MPx snímačom a širokou clonou f/2.0. Ak chcete opraviť skreslenie okrajov, fotoaparát má šesť prvkov objektívu

Väčšina fotoaparátov smartfónov majú štyri prvky, a dokonca aj mnoho vlajkových lodi sa uspokojí s piatimi. Smartfón OnePlus bude obsahovať stabilizáciu obrazu Plus (IS+), ktorý “zníženie hluku a chvenia”. Lenže sa skôr hovorí o digitálnej stabilizácii s “viac ako 120 algoritmov”. Každopádne, široký otvor Exmor senzora a je prísľub celkom dobrého výkonu pri nízkom osvetlení. Fotoaparát bude schopný zachytiť 4K videa (2160p) a spomalené klipy v rozlíšení 720p pri 120fps. Predný fotoaparát pre videohovory má rozlíšenie 5 MPx.

Zatiaľ sú známe tieto parametre:

  • štvorjadrový procesor Snapdragon taktovaný na 2,3 GHz
  • 3100 mAh batéria + Mystery Tech
  • 5,5 palcový JDI displej s rozlíšením 1080p
  • fotoaparát 13 MPx f/2.0 Sony Exmor IMX214 (šesť prvky)

Posledný známi parameter je zatiaľ neznámi ale ako vidíte dátum 19. marca bude zrejme známi aj ten.

oneplus-2

Cieľom tímu za vývojom smartfónu je produkovať kvalitné fotografie a videá v reálnych životných situáciách, bez “škaredého vyčnievajúcej kamery”. Každopádne podľa dostupných informácii môže byť veľmi zaujímavý smartfón. Čo zatiaľ hovorite na parametre? Cena smartfónu má byť údajne nižšia ako 400 dolárov.

Zdroj: OnePlus

Zdielať
Predchádzajúci článokMantle patch pre Thief k dispozicií
Nasledujúci článokGoogle šifruje vyhľadávanie aby zvýšil ochranu súkromia
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno