Domov Novinky Apple predstavil 8 GB verziu smartfónu iPhone 5C

Apple predstavil 8 GB verziu smartfónu iPhone 5C

Zdielať

iPhone 5CSpoločnosť Apple dnes vydala 8 GB verziu smartfónu iPhone 5C. Nový variant je kompletne totožný s 16 GB a 32 GB verziou smartfónu, okrem zrejmého rozdielu vo vnútornom úložným priestorom. Smartfón je už uvedený v niektorých Apple on-line obchodov po celom svete.

Najnovší prírastok do iPhone 5C rodiny je k dispozícii aj väčšine hlavných mobilných operátorov v Európe. Nový model iPhone 5C 8 GB je napríklad dostupný vo Veľkej Británii za cenu 429 libier. Apple sa tak zrejme chce dostať aj k tým zákazníkom, ktorý si nemôžu dovoliť 16 alebo 32 GB verziu aj keď tam nie je vysoký cenový rozdiel. Smartfón je dostupný vo všetkých farbách a pre zákazníkov vo Veľkej Británii je dodaný do 24 hodín. Podľa online obchodu spoločnosť ponúka aj bielu verziu iPhone 5C.

Zdroj: Apple e-shop

Zdielať
Predchádzajúci článokZákladné dosky ASRock: Osobný cloud zdarma
Nasledujúci článokSamsung spustil výrobu pamätí typu DDR3 4 GB
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno