Domov Novinky Skladacie smartfóny OnePlus prídu už v roku 2023

Skladacie smartfóny OnePlus prídu už v roku 2023

Zdielať

Prvé skladacie smartfóny OnePlus budú uvedené na trh v roku 2023.

Leví podiel na predaji skladacích smartfónov má Samsung. Konkurencia sa však rozhorieva vďaka produktom firiem ako Oppo, Motorola a Vivo a budúci rok by sa situácia mohla ešte viac vyostriť, keď sa na trhu objaví smartfón od OnePlus. Leaker zdieľal na Twitteri záhadný teaser obrázok, ktorý naznačuje zámer tejto firmy uviesť skladací smartfón v roku 2023. V súkromnom rozhovore pre PhoneArena Jambor potvrdil, že sa chystá „viacero“ skladacích zariadení. V tomto štádiu nie je jasné, aký tvarový faktor tieto skladacie zariadenia prijmú, ale v posledných mesiacoch sa objavili fámy o jednom modeli založenom na modeli Oppo Find N.

Ten je mimoriadne zaujímavým zariadením, pretože prijíma kratší, ale širší tvarový faktor ako konkurenčný Samsung Galaxy Z Fold 3, čím používateľom poskytuje prístup k použiteľnejšiemu externému displeju a celkovo kompaktnejšiemu zariadeniu. Spolu s týmto zariadením by OnePlus mohla uviesť na trh menšieho a cenovo dostupnejšieho konkurenta Galaxy Z Flip alebo dokonca niečo zložitejšie a zaujímavejšie, ako je trojskladové zariadenie, na ktorom údajne pracuje aj Samsung.

Bez ohľadu na dizajn by však najzaujímavejším aspektom týchto nadchádzajúcich uvedení na trh mohlo byť medzinárodné zameranie firmy, vďaka čomu by sa stali prvými skladacími zariadeniami, ktoré nie sú od Samsungu a sú skutočne dostupné na celom svete. Vivo, Oppo a Xiaomi v posledných mesiacoch debutovali so skladacími zariadeniami, ale všetky sa zameriavajú na Čínu. Medzinárodní zákazníci majú v súčasnosti dosť obmedzený výber, čo je prázdne miesto, ktoré by OnePlus mohla vyplniť.

Zdroj

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno