Domov Novinky Samsung údajne pripravuje Galaxy S5 mini

Samsung údajne pripravuje Galaxy S5 mini

Zdielať

galaxy-s5Zdá sa, že spoločnosť Samsung pripravuje ďalší variant budúcej vlajkovej lodi Galaxy S5. Smartfón označený číslom modelu SM-G750A, ktorý nám naznačuje, že zariadenie je pravdepodobne pre operátora AT&T. Špekulácie naznačujú, že SM-G750A by mohla byť ako odpoveď Samsungu na Sony Xperia Z1 Compact.

Sony Xperia Z1 Compact má najlepšiu možnú výbavu v tele, ktorý je oveľa kompaktnejší, než Sony Xperia Z1. Podľa neoverených informácií je SM-G750A vybavený displejom s HD rozlíšením 720p (1280×720 pixelov) a maximálnou frekvenciou procesora 2,3 GHz, čo pravdepodobne znamená, že sa v smartfóne sa nachádza procesor Snapdragon 800, alebo lepší. Samozrejme, že SM-G750A môže byť tiež poháňaný rovnakým procesorom ako je v smartfóne Galaxy S5 a to Snapdragon MSM8974 801-AC.

Zdroj: Sammobile

Zdielať
Predchádzajúci článokFlappy Bird má novú paródiu, s Ficovou podobizňou
Nasledujúci článokReálne skúsenosti po týždni s Windows 8.1 Update 1
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno