Domov Novinky Hugo Barra: Redmi Note bude dostupný aj mimo Číny

Hugo Barra: Redmi Note bude dostupný aj mimo Číny

Zdielať

Xiaomi_Hugo_BarraSpoločnosť Xiaomi oficiálne oznámila, že nový smartfón Redmi Note nebude k dispozícii len pre čínsky trh. Bývalý Google zamestnanec Hugo Barra, v súčasný viceprezident spoločnosti Xiaomi potvrdil, že Redmi Note by sa mal predávať v bližšie nemenovaných trhov “veľmi skoro.”

Podľa Huga Barru, zaujme Redmi Note cenou – 129 dolárov za verziu s osemjadrovým procesorom taktovaným na 1,4 GHz a 1 GB RAM; 159 dolárov za model s osemjadrovým procesorom taktovaným na 1,7 GHz a 2 GB RAM. V oboch prípadoch ide o procesor MediaTek MTK6592. Ostatné (bežné) vlastnosti – operačný systém Android 4.2 Jelly Bean s prostredím MIUI.

Veľký 5,5 palcový IPS displej s rozlíšením 1280×720 pixelov, dualSIM a duálny pohotovostný režim, podpora microSD kariet, 13 MPx zadný fotoaparát s LED bleskom a 5 MPx predný fotoaparát. Nový telefón je dodávaný s 3200 mAh batériou, ktorá by mala poskytnúť dostatok “šťavy” aj pre náročného používateľa.

Redmi-NoteDúfajme, že sa Redmi Note objaví čím skôr aj na našom trhu, alebo na zahraničnom e-shope, ktorý by zaslal smartfón aj na Slovensko resp. do Českej republiky.

Zdroj: Phonearena

Zdielať
Predchádzajúci článokSamsung: Aplikácia, s ktorou môžete vyskúšať Galaxy S5
Nasledujúci článokSQL Server 2014 bude dostupný od 1. apríla
Volám sa Roman. Androidu sa venujem od roku 2009. Môj prvý smartfónom bol HTC Hero, neskôr Sony Ericsson Xperia X10 Mini, Sony Ericsson Xperia Neo V, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy S3, LG G3, Note 3, HTC One M7 a momentalne Samsung Galaxy S7. Medzi jednotlivými smartfónmi som mal aj tablet ASUS Transformer TF101 a taktiež Samsung Galaxy Tab 2 a Galaxy Tab 3. Rád pomôžem každému, ak budem vedieť. Písať môžete na môj mail, ktorý je v kontaktoch.

Odpovedať

Vložte komentár prosím!
Zadajte svoje meno