Domov Novinky Samsung predstavil tri štýlové USB flash disky

Samsung predstavil tri štýlové USB flash disky

Zdielať

Spoločnosť Samsung predstavila nové štýlové USB 3.0 flash disky, ktoré sú dostupné v troch ergonomicky tvarovaných prevedeniach. Všetky modely majú kovový povrch a vybavené sú pokročilou technológiou NAND. Novými USB diskami tak Samsung dopĺňa portfólio v segmente pamäťových zariadení – od SD a microSD pamäťových kariet, cez interné SSD až po prenositeľné SSD disky.

Samsung USB kluc modely Bar Fit Duo

Nové USB 3.0 flash disky bude výrobca ponúkať v troch rôznych modeloch: Bar, Fit a Duo. Model Bar ponúka moderný elegantný dizajn vysoko kvalitného, odolného kovového puzdra vo farbe šampanského, k dispozícii je v troch kapacitných prevedeniach: 16 GB, 32 GB a 64 GB.

Samsung USB kluc model Bar

Model Fit je najkompaktnejší z celej série nových USB diskov a je určený pre použitie v ultra-slim notebookoch vybavených USB portom. S flash diskom sa vďaka jeho aerodynamickému tvaru veľmi jednoducho manipuluje. Aj v tejto veľkosti ponúka rýchlosť až 130 MB/s pri sekvenčnom čítaní, a to v kapacitách 32 GB a 64 GB.

Samsung USB kluc model Fit

Model Duo je špeciálne navrhnutý pre používateľov smartfónov, tabletov a PC, ktorí často cestujú a potrebujú na cestách väčšiu flexibilitu. Je dodávaný s jednoducho odnímateľným uzáverom, ktorý microUSB chráni. USB disk ponúka sekvenčnú rýchlosť čítania až 130 MB/s a je kompatibilný s Android zariadeniami a micro USB 2.0 rozhraním. K dispozícii je v kapacitných prevedeniach 32 GB a 64 GB.

Zdroj: TS