Domov Novinky LG predstavuje bezdrôtové audio novinky

LG predstavuje bezdrôtové audio novinky

Zdielať

LG predstaví na veľtrhu IFA 2015 nové bezdrôtové audio produkty – Music Flow P5 a SoundPop 360, ktoré doplnia súčasné reproduktory a audio zariadení predovšetkým z rady Music Flow prepojiteľné pomocou Wi-Fi siete. Dôraz je kladený ako na moderný dizajn, tak na kvalitu zvuku.

LG SoundPop 360 Music Flow P5

Kvalita zvuku je pre Music Flow P5 rovnako charakteristická ako jeho dizajn a mobilita. Funkcia Auto Music Play umožňuje nastavenie automatického prehrávania hudby z mobilných zariadení v okamihu, keď sa nachádza v dosahu reproduktora. Výdrž batérie na jedno nabitie dovoľuje až 15 hodín nepretržitého prehrávania hudby. Dvadsať hodín na jedno nabitie batérie, 360° valcovitý reproduktor, tvar inšpirovaný obľúbenými termohrnčekmi na kávu a tiež tri pastelové odtiene farieb vytvárajú z reproduktorov SoundPop 360 perfektných spoločníkov.

LG SoundPop 360

Obe novinky z portfólia LG sú vybavené funkciami Multi Point, Dual Play či TV Sound Sync. Vďaka Multi Point možno niekoľko zariadení prepojiť pomocou Bluetooth a tým súčasne ovládať, alebo na nich púšťať hudbu. Dual Play umožňuje pripojiť dva Bluetooth reproduktory k jednému mobilnému zariadeniu, čím je možné pomocou vlastného nastavenia dosiahnuť stereo zvuku. S funkciou TV Sound Sync, niekoľkými reproduktormi a televízorom kompatibilným s Bluetooth si ľahko vytvoríte domáce kino, ktoré dokonale ozvučí každý film.

Zdroj: TS